Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Miss Aneta Vignerová vypadá po porodu skvěle: Prozradila pár triků pro novopečené maminky

Aneta neztrácí úsměv ani v době karantény.
Zdroj: Archiv Anety Vignerové
+ Dalších 7 fotografií
Fit maminka
Modelka a Miss České republiky roku 2009 Aneta Vignerová (32) porodila před několika málo měsíci krásného chlapečka Jiříka. Společně s partnerem Petrem Kolečkem (36) si teď užívá chvíle s miminkem naplno. Na posledních Anetiných fotkách už ani není znát, že byla kdy těhotná. Ačkoliv ještě nedosáhla vytoužené váhy, její postava vypadá skvěle. Zeptali jsme se tedy modelky na pár triků pro ženy po porodu a zda se v nejbližší době chystá vrátit do práce.

V únoru jste porodila krásného chlapečka. Jak si užíváte mateřství?

Suprově, jsem šťastná maminka na plný úvazek. Je to sice náročné, všechno se učíme za pochodu, ale užívám si to.

Pomáhá vám se synem váš partner?

Ano, Petr pracuje z domova, takže je to snazší. Na malého si vždycky čas udělá a rád. Když se na vás malý podívá, tak mu nejde odolat.

Nestýská se vám po modelingu?

Vůbec ne. Užila jsem si večírků a přehlídek dosytosti a už přišel čas na změnu. Těšila jsem se, až budu maminkou a budu se starat o svou rodinu.

Plánujete se vrátit do práce?

Teď je na prvním místě můj syn. Neříkám, že se modelingu budu vyhýbat, ale budu si nabídky pečlivě vybírat.

Spoustu fanoušků jste šokovala svou skvělou postavou po porodu...

To mě těší, ale nejsem ještě s hubnutím u konce. Ale přiznávám, že jsem váhu vůbec neřešila, prostě jsem jedla, na co jsem měla chuť. Teď mám dvanáct kilo dole a ještě mi 12 zbývá. Ale nehrotím to, jde to zatím plynule tak nějak samo. Moje jediná fyzická aktivita je teď s malým.

Máte nějaký tip pro maminky po porodu?

V dnešní době se dá těch pár kilo navíc chytře zakrýt zvolením správného oblečení. Ženy by si měly v mateřství hlavně užít, že si mohou dopřát a netrápit se svou váhou. Nově zkouším italský přírodní produkt, který díky zahřívání pomáhá s hubnutím a celulitidou. A zatím jsem s ním spokojená. Už teď na sobě vidím výsledné efekty, mám mnohem vypnutější pokožku.

Risknete letos dovolenou v zahraničí nebo dáte přednost cestování po Čechách?

Petr bude o prázdninách pracovat a já na 14 dní vyrazím za maminkou do Havířova, odkud pocházím. Je tam krásně, jsou tam parky a lesy, tak vezmeme malého do kočárku a budeme chodit na procházky. To miminku zatím stačí, na velké cestování je ještě malý.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy