Je už to týden a policie stále nemá žádné konkrétní stopy o zmizelé Míši. Do pátrání byli zapojeni i speciálně vycvičení psi, ale zatím bezvýsledně. Policie začíná počítat s variantou, že by dvanáctiletá Míša mohla opustit už Českou republiku, a tak hledají už i v zahraničí.

Policie také zřídila speciální call centrum a zároveň prosí jakékoliv svědky, aby se ozvali. Kromě nich totiž na tísňovou linku volají různí věštci, zabývající se paranormálními je­vy.

Serveru Blesk.cz se ale podařilo vypátrat babičku zmizelé Míši, která je z celé situace naprosto zoufalá.

Matka hlavně šokuje veřejnost svým chováním a prezentováním na sociálních sítích, kde vystupuje pod jménem Hitlerovy milenky Evy Braunové.

Babička se k celé situaci vyjádřila takto: „Nevidím to úplně ráda, ale před časem zase nosila růženec a sháněla modlitební knížky po prababičce.“ A vzápětí dodává, že za svou dcerou plně stojí.

„Je to moje dcera a já ji mám ráda takovou, jaká je. S Míšou to je hrozné, neseme to špatně. Dcera je nemocná, má zánět pohrudnice, a do toho tohle.“

K vyhrocené situaci se vyjádřil i blízký přítel matky hledané Míši. „Míšina máma je úplně normální holka, která občas udělá ptákovinu. Spousta lidí udělá to, že svoje dítě vyfotí s lahváčem, a nic se nestane. Je to přehnané. K Míše se chovala úplně normálně.“