Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Míšina matka před zmizením dcery sháněla modlitební knížky po prababičce! Občas sice udělá ptákovinu, ale to je normální, tvrdí kamarád!

Promluvila babička i kamarád!
Zdroj: MP Ústí nad Labem, Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Dvanáctiletá Míša je nezvěstná už celý týden a policistům se stále nedaří děvčátko najít. Policie zřídila speciální call centrum, kde mají volat svědci, kteří by měli jakoukoli informaci, která by vedla k nalezení dívky. Zatím jsou bezradní. Serveru Blesk.cz se podařilo kontaktovat babičku Míši a kamaráda matky.

Je už to týden a policie stále nemá žádné konkrétní stopy o zmizelé Míši. Do pátrání byli zapojeni i speciálně vycvičení psi, ale zatím bezvýsledně. Policie začíná počítat s variantou, že by dvanáctiletá Míša mohla opustit už Českou republiku, a tak hledají už i v zahraničí.

Policie také zřídila speciální call centrum a zároveň prosí jakékoliv svědky, aby se ozvali. Kromě nich totiž na tísňovou linku volají různí věštci, zabývající se paranormálními je­vy.

Serveru Blesk.cz se ale podařilo vypátrat babičku zmizelé Míši, která je z celé situace naprosto zoufalá.

Matka hlavně šokuje veřejnost svým chováním a prezentováním na sociálních sítích, kde vystupuje pod jménem Hitlerovy milenky Evy Braunové.

Babička se k celé situaci vyjádřila takto: „Nevidím to úplně ráda, ale před časem zase nosila růženec a sháněla modlitební knížky po prababičce.“ A vzápětí dodává, že za svou dcerou plně stojí.

„Je to moje dcera a já ji mám ráda takovou, jaká je. S Míšou to je hrozné, neseme to špatně. Dcera je nemocná, má zánět pohrudnice, a do toho tohle.“

K vyhrocené situaci se vyjádřil i blízký přítel matky hledané Míši. „Míšina máma je úplně normální holka, která občas udělá ptákovinu. Spousta lidí udělá to, že svoje dítě vyfotí s lahváčem, a nic se nestane. Je to přehnané. K Míše se chovala úplně normálně.“

Související články

Další články