Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Míšina (13) matka oznámila těhotenství! Je to dítě Otakara S., který se oběsil?

+ Dalších 38 fotografií
Po Míše Muzikářové (13) už kriminalisté pátrají téměř tři měsíce a stále bez úspěchu. Nyní její matka přišla se šokujícím tvrzením. Prý je těhotná a chystá se na svůj první ultrazvuk. Zprávu o údajném těhotenství napsala svojí kamarádce přes Facebook. Je to dítě Otakara S., který se oběsil?

Míša Muzikářová zmizela před téměř třemi měsíci a od té doby se po ní slehla zem. Policisté prohledávali lesy na Plzeňsku i prostory bývalého vojenského areálu u Karlovic na severním Plzeňsku, kam vyrazili i se psem speciálně vycvičeným na hledání mrtvol. Zaměřili se i na skládku nedaleko bydliště dívky. Zatím ale bez úspěchu.

Její matka, která s médii nekomunikuje a k ničemu se nevyjadřuje, nyní všechny šokovala! Údajně je těhotná a chystá se na první ultrazvuk. S informací přišel portál Expres.cz, podle kterého o těhotenství zatím nikdo neví. Ani babička pohřešované Míši. Může to být dítě oběšeného Otakara S., se kterým měla před jeho smrtí strávit víkend v hotelu, aby přišla na jiné myšlenky To ví asi jen Míšina matka.

"Zítra jdu na první ultrazvuk a dám ti vědět. Ještě to neví nikdo, ani mamina," měla údajně Eva Muzikářová napsat ve zprávě na Facebooku svojí kamarádce. "Přijde mi, jako by to byla nějaká hra a Eva se snažila vyzrát nad médii. Jinak to nechápu," řekl zdroj, kterému se to celé nezdá. Proč by hned její těhotenství práskla kamarádka médiím? Více informací se dozvíte ZDE.

Související články

Další články