Míša Muzikářová zmizela před téměř třemi měsíci a od té doby se po ní slehla zem. Policisté prohledávali lesy na Plzeňsku i prostory bývalého vojenského areálu u Karlovic na severním Plzeňsku, kam vyrazili i se psem speciálně vycvičeným na hledání mrtvol. Zaměřili se i na skládku nedaleko bydliště dívky. Zatím ale bez úspěchu.

Její matka, která s médii nekomunikuje a k ničemu se nevyjadřuje, nyní všechny šokovala! Údajně je těhotná a chystá se na první ultrazvuk. S informací přišel portál Expres.cz, podle kterého o těhotenství zatím nikdo neví. Ani babička pohřešované Míši. Může to být dítě oběšeného Otakara S., se kterým měla před jeho smrtí strávit víkend v hotelu, aby přišla na jiné myšlenky? To ví asi jen Míšina matka.

„Zítra jdu na první ultrazvuk a dám ti vědět. Ještě to neví nikdo, ani mamina,“ měla údajně Eva Muzikářová napsat ve zprávě na Facebooku svojí kamarádce. „Přijde mi, jako by to byla nějaká hra a Eva se snažila vyzrát nad médii. Jinak to nechápu,“ řekl zdroj, kterému se to celé nezdá. Proč by hned její těhotenství práskla kamarádka médiím? Více informací se dozvíte ZDE.