Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mišík se nemohl odtrhnout od dekoltu své holky: Nejdiskutovanější prsa Česka!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
stardance
V sobotu večer jsme mohli vidět třetí kolo oblíbené taneční soutěže StarDance. Oproti minulým vystoupením si hodně polepšil Adam Mišík (21), který byl až doposud velmi kritizován. Fandit mu přišla i jeho přítelkyně Diana Kratochvílová, jež se může pyšnit skvostným dekoltem, který je vždy hojně diskutován. Mladý zpěvák a herec byl ze své holky doslova unesený a neodtrhl od jejích prsou oči.

Až do sobotního večera byl zpěvák Adam Mišík považován v taneční soutěži StarDance za absolutního outsidera. V prvním vyřazovacím kole se tanec Adamovi a jeho taneční partnerce Kateřině vůbec nepovedl.

Proto se také spousta lidí domnívala, že zpěvák a herec je horkým favoritem na vyhazov. „Za svůj zpackaný výkon by si zasloužil odejít,“ psali lidé na sociálních sítích. Bohužel nakonec musela StarDance opustit půvabná Monika Bagárová, které se samba velmi povedla a porota ji chválila.

Fanoušci samozřejmě začali horlivě diskutovat a nebyli s vyřazením roztomilé zpěvačky vůbec spokojeni. Adam si vzal nejspíše kárání poroty k srdci a ve třetím díle StarDance předvedl dokonalé tango.

Porota nestačila koukat a pěla na Adama samou chválu. Mišíka přišla podpořit i jeho přítelkyně Diana Kratochvílová, která všem vyrazila dech svým přírodním poprsím, jež zvýraznil obrovský dekolt přiléhavých šatů. Dianě v publiku dělal společnost mladší bráška.

Jakmile Diana někde ukáže svůj dekolt, okamžitě to vzbudí poprask. Její prsa jsou snad nejdiskutovanější v Česku. Vzpomínáte na její odvážné šaty na předávání cen Český lev 2018?

Související články

Další články