Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Mišík s Krakowkovou válí ve StarDance: Diváci ale doufají v jejich VYHAZOV

+ Dalších 8 fotografií
StarDance
Adam Mišík a Kateřina Krakowková jsou ve StarDance 2018 nejmladším párem. Mohlo by to tak svádět k představě, že oproti starším kolegům ze šoubyznysu budou hrát druhé housle. Přestože tomu tak není a dvojice předvádí důstojné výkony, diváci ji nemůžou vystát!

Adam Mišík a Kateřina Krakowková jsou jména, která pravděpodobně během finálového večera StarDance 2018 nezazní. Přestože se jim dosud na tanečním parketu dařilo, příliš sympatií u diváků nenasbírali.

Alespoň tomu nasvědčují mnohé ošklivé vzkazy, které se objevují na sociálních sítích. A kritikou v nich lidé nešetří především směrem k Mišíkovi!

„Ten polozrzek, poloblonďák mě neskutečně vytáčí. Ať už jde od válu. Naopak Kateřina se mi moc líbí, škoda, že vyfasovala zrovna Mišíka,“ míní Honza. „Tohle dvacetileté ucho to tady nedotáhne daleko. Dneska už musí vypadnout,“ přeje Mišíkovi neúspěch Martina.

„Fuj, kdykoliv ho vidím, chce se mi zvracet. Kdyby to šlo, tak posílám textovky, které by mu ubíraly ty hlasy,“ píše škodolibě Jirka.

Vzhledem k tomu, že dvě vyřazování už Adam s Kateřinou přežili už dvě vyřazování, nemusí být jejich odchod ze soutěže na pořadu dne. O tom ale rozhodnou diváci svými hlasy, tak uvidíme!

Mohlo by vás zajímat

Další články