Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Míšenka Apanači z Vinnetoua: Uschi Glas (75) se změnila k nepoznání, ve filmech září dodnes

+ Další 2 fotografie
Je tomu už 53 let od natočení legendárního filmu Vinnetou a míšenka Apanači. Jistě každý, kdo snímek viděl, si vzpomíná, jak půvabná Apanači byla. Sladká dívka s havraními vlasy, která potřebovala zachránit. Herečka Uschi Glas, která se její role ujala, je dnes 75letá dáma, která se herectví nevzdává a navíc si ze sebe umí udělat pořádnou legraci.

Půvabná míšenka Apanači, dcera moudrého bílého osadníka Maca Hallera a jeho indiánské ženy Mine-Yoty, dostává od otce k jedenadvacátým narozeninám zcela výjimečný dar – zlatý důl. Je to však zároveň dárek velmi nebezpečný. Vždyť právě kvůli němu byl Haller zavražděn. A také Apanači a její se bratr se ocitají v ohrožení života. Objeví se totiž banda bezcitných hrdlořezů vedená obávaným Kudrnáčem Billem odhodlaná získat zlatou žílu za každou cenu. Unesou Apanači a jejího malého bratra, aby se tak dostali k tajemství polohy bohaté žíly. Pomoci jim může jen její snoubenec, lovec kožešin Jeff Brown, ale ani on by nic nezmohl nebýt Vinnetoua a Old Shaterhanda.

Role Míšenky Apanači se ujala herečka Uschi Glas. Ta se za 53 let od natočení snímku pochopitelně velmi změnila, nutno ale uznat, že na 75 let rozhodně nevypadá. Těm, kteří snímkům o Vinnetouovi neholdují, může být Glas povědomé z novějších snímků. Zahrála si totiž učitelku ve všech třech komediálních hitech Fakjů pane učiteli.

Na to, jak dnes Uschi Glas po letech od role míšenky Apanači vypadá, se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články