Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Míšenka (13) byla obětí rasistického útoku: Banda bílých dětí jí vyškubala nehty!

Zdroj: facebook
Příšernost
Třináctiletá dívka se stala obětí rasistického útoku v lunaparku. Ona a její kamarádi byli v Bristolu napadeni skupinkou bílých děvčat.

Mladičká mulatka se vydala společně se svými kamarády do největšího putovního lunaparku Funderworld, který se zrovna nachází v anglickém městě Bristol.

Podle slov matky Lindsay Dunn si skupina míšenek zpívala na jedné z atrakcí a v té chvíli začal konflikt. Skupina starších bílých dívek jim přikázala aby přestaly zpívat a byly zticha. Po skončení atrakce je starší dívky pronásledovaly za doprovodu rasistických urážek. To už se mulatkám nelíbilo a pustily se s nimi do hádky. V ten moment starší holky začaly po míšenkách startovat.

Dcera Lindsay utrpěla vážná zranění. Téměř všechny akrylové nehty jí byly vytrhány. Dívka silně krvácela a musela do nemocnice. Nejspíše bude muset podstoupit operaci, protože její prsty jsou v příšerném stavu.

Související články

Další články