Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Míše Pecháčkové změnil seriál Zoo život: Krásná blondýnka promluvila o slávě i vztazích

+ Dalších 5 fotografií

Herečka Michaela Pecháčková (18) se dostala do povědomí lidí díky seriálu Zoo, kde má hlavní roli. Krásná blondýnka redakci eXtra.cz prozradila, že jí tahle pracovní příležitost doslova změnila život a hodně ji i naučila. Dále prozradila, jak si užívá pozornost fanoušků, promluvila o hejtech, ale i lásce. 

Není to tak dlouho, co se Míša Pecháčková objevila v hlavní roli seriálu Zoo, který jí otočil život o sto osmdesát stupňů.

"Vnímám to tak, změnil se mi život, ale příjemně. Televize Prima mi dala příležitost, které si velmi vážím," prozradila pro eXtra.cz se slovy, že díky seriálu vyrostla i osobnostně. "Myslím si, že jsem trpělivější, v některých věcech jistější a klidnější."

Pozornosti fanoušků si vážím, občas přijde i hejt

Půvabná blondýnka je známá i na sociálních sítích, kde její cestu sleduje přes sedmdesát tisíc fanoušků, kteří ji občas zastaví i na ulici a prosí o autogram nebo společný snímek.

"Od počátku seriálu se mi to stává, lidé kolem mě mi říkali, že se to bude dít, já jsem tomu moc nevěřila, ale fakt se to děje. Je to příjemné z hlediska toho, že zatím narážím na slušné lidi, fanoušků si moc vážím. Občas mi přijde i nějaký hejt, na které ale nereaguji, spíš si říkám, že má ten člověk nějaký osobní problém. Když je to konstruktivní kritika, ze které si mohu něco vzít, tak mi to nevadí," svěřila se seriálová Sid, která má kromě seriálu plný diář i další práce.

"Čeká mě spousta práce. Například muzikál Okno mé lásky v Divadle Broadway, pak začíná natáčení Zoo, ale mám i nějaké dny volna, abych si užila relax, který je důležitý," uzavřela Michaela Pecháčková se slovy, že v takovém pracovním kolotoči zatím lásku nenašla.

"Momentálně zadaná nejsem, ani toho času moc nemám a nikoho nehledám. Pokud láska přijde, tak určitě přijde ve správný čas."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy