Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Mise nový domov: Romana týral otčím, chtěl se zabít, nakonec udělal něco senzačního!

+ Další fotografie
Už ve středu večer budou mít možnost diváci sledovat další silný příběh pořadu Mise nový domov. Tentokrát se Tereza Pergnerová a její tým vydají do malé obce Práče, aby všichni pomohli Romanovi, který se stará o tři sourozence.

Romanovi rodiče se rozvedli, když mu byl pouhý jeden rok, a tehdy se začala psát etapa jeho nešťastného dětství. Romanova matka si po rozvodu našla nového přítele, se kterým začala holdovat alkoholu. Dávky alkoholu se neustále zvyšovaly a s tím i agresivita jejího přítele.

Nejdříve mlátil ji, později vztáhl ruku i na děti. Roman dodnes nezapomene na děsivý okamžik, kdy ho matčin opilý přítel začal topit ve vaně. Vše dokonce došlo tak daleko, že Roman začal přemýšlet o sebevraždě. Zabránila mu v ní představa, že by zanechal své sourozence napospas matce.

Když dospěl a odstěhoval se, přišla další rána. Dozvěděl se, že matka s jeho sourozenci skončila v azylovém domě, který krátce nato opustila a za svými dětmi se už nevrátila. Roman tak byl postaven před důležité rozhodnutí, buď se o své sourozence postará sám, nebo děti skončí v dětském domově.

Roman samozřejmě nezaváhal a dnes má v péči své tři sourozence a sám se stará o celou domácnost. Mise nový domov už ve středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články