Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Mise nový domov: Podívejte se, jak Tereza Pergnerová pomohla nevidomému páru, který podvedla realitka

+ Další 3 fotografie
Tereza Pergnerová má dobré srdce. Rozhodla se, že pomůže Lukášovi a Lence. K nim se nekorektním způsobem zachovala realitní kancelář.

Už ve středu večer uvidí diváci další díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a celý tým v ní pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Co ale udělat pro sice mladý a zamilovaný, ale prakticky slepý pár? Nezkomplikuje jim rekonstrukce bytu celý život?

Lukáš (32) s Lenkou (27) bydlí ve vlastním bytě v Kladně. Lukáš je zcela slepý a Lenka částečně, přesto se oba velmi milují.

Pár při koupi bytu bohužel narazil na ne zrovna korektní realitní kancelář. Ta naneštěstí zneužila toho, že Lukáš s Lenkou jsou nevidomí, a prodala jim byt v katastrofálním stavu.

Oba dva tak postupně zjišťovali, že dlouho vysněný domov se jim bortí pod rukama. V kuchyni padaly poličky a navíc unikala voda. Na opravy jim bohužel nezbývaly peníze a oprava vlastníma rukama je pro nevidomé značné složitá. Proto tady je Mise nový domov, aby jim pomohla a dala šanci na nový začátek

Související články

Další články