Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Mise nový domov plní sny: Děti odmítla vlastní matka. Lásku našli u prarodičů, ale život se s nimi nemazlí

+ Dalších 7 fotografií
Už dnes večer se můžete těšit na první díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a celý tým v ní pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Postarají se o rekonstrukci bytu v rodině, kde roli mámy a táty dvou dětí museli převzít babička s dědou.

Marie Čermáková (68) a její manžel Jaroslav (68) žijí v malé obci Bolina kousek od Vlašimi a vychovávají v malém obecním bytě svá dvě vnoučata, Anežku (11) a Jarouška (8).

Jejich dcera o výchovu dětí nejeví zájem a pokud by se dědeček s babičkou o děti nestarali, skončily by obě v dětském domově. Oba prarodiče jsou vážně nemocní se srdcem, ale láska k vnoučatům jim dává sílu překonávat nepřízeň osudu.

Prarodiče se svými vnoučaty velmi nutně potřebují rekonstrukci svého stávajícího bydlení, protože pro čtyřčlennou rodinu není vyhovující. Když se dozvěděli, že tým Mise nový domov jim pomůže, neudrželi své slzy.

Během rekonstrukce pro ně bude připravena řada překvapení. Jelikož pánská část rodiny miluje rybaření, přišel si s nimi zachytat i oblíbený herec Vojta Kotek. Druhou jejich láskou, na kterou neměli bohužel čas ani peníze, je tenis. O něm si přišla popovídat a hlavně si s nimi zahrát profesionální tenistka Nicole Vaidišová.

Mise nový domov startuje už dnes od 20:20 na Nově a pořadem bude provázet Tereza Pergnerová.

Související články

Další články