Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Mise nový domov: Pergnerová dokázala zázrak, Kamilovi se vrací hybnost rukou a nohou

Mise nový domov: Pergnerová dokázala zázrak, Kamilovi se vrací hybnost rukou a nohou
Zdroj: TV Nova
MISE
V dalším díle pořadu Mise nový domov se televizní divák dočkal pořádné porce emocí... Kamil Otčenášek se svou rodinou prožili opravdový sen. Sedm měsíců po svatbě se Zdeňkou se život rodiny rázem otočil doslova vzhůru nohama. Kamil se totiž vypořádává s následky mozkové mrtvice a pere se statečně. A díky pořadu a moderátorce Tereze Pergnerové se stal doslova zázrak...

Účastí v pořadu se rodina zbavila obrovského břemene. Nové bydlení bylo tím, díky čemuž se dnes může Zdeňka soustředit na manžela Kamila a dva syny. Kamil si nejen televizní diváky získal svým životním optimismem. Více času na cvičení a zlepšení finanční situace rodiny hodně pomohla, protože Kamilův zdravotní stav se výrazně zlepšil.

"Když se mu to stalo, pouze mrkal. Teď už dokáže řídit elektrický vozík. Drží si pití, poškrábe se, dokáže pohnout ramenem. A to díky tomu, že jezdíme cvičit do lokomočního centra do Olomouce," prozradila po natáčení Kamilova manželka s tím, že její muž začal psát i na klávesnici počítače.

"Od natáčení se nám žije nádherně. Dům dostal krásný nádech novoty. Je to krásné... Funkčnost našeho domu je úžasná," popsala Zdeňka. Rodině se splnil sen a pokud to tak půjde dále, je možné, že Kamil zvládne další zdravotní pokroky, které mu mnozí přejí.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy