Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Mise nový domov má smysl: Příběh ochrnutého tatínka dostal Čechy, co rodině vzkazují?

+ Další 3 fotografie
rodinná tragédie
Máme za sebou další díl dojemné reality show Mise nový domov. Tentokrát naprosto normálně fungující rodinu stihl velmi krutý osud. Hlava rodiny otec Láďa znenadání ochrnul. Veškeré povinnosti a starost o dvě děti zůstala na mamince Rozině. Diváci posílají celé rodině dojemné vzkazy.

V dnešní premiérové reality show Mise nový domov se objevila rodina, která by tam za normálních okolností vůbec nemusela být, kdyby se nestala velká tragédie. Tatínek Láďa ochrnul a všem členům rodiny včetně něj se obrátil život vzhůru nohama.

Do té doby ucházející rodinný dům začal být pro otce jednou velkou překážkou. Navíc byl nejenom v době natáčení hospitalizován a velmi tím trpěl jeho blízký vztah s dcerami. Manželka zůstala na veškerý chod domácnosti sama a dokonce si musela přibrat druhou práci, aby rodinu dál uživila.

Bylo jasné, že pomoc Terezy Pergnerové a celého týmu tahle rodina potřebovala. V současné době se jim hodně ulevilo. „Zútulnil a zpříjemnil se nám život,“ říká nyní s úsměvem maminka.

„Děti dostaly svůj pokoj a musely si zvykat, že spí samy v jiném prostředí,“ řekla. To nejtěžší období, kdy musela vše zvládnout bez muže zvládla perfektně. „Byl pryč a já jsem věděla, že je mu špatně a nemohla jsem mu nijak pomoct. Musela jsem zajistit věci doma. Díky Misi jsme se mohli s manželem vidět na narozeniny a mohli jsme v dané době prožívat i jiné věci než jen starosti. Neštěstí z nemoci bylo vyváženo štěstím, že se děje něco pěkného,“ dodala.

Lidé rodině nejenom na sociálních sítích vyjádřili velkou podporu. „Dneska opravdu nejlepší díl. Silná žena,“ píše jedna z komentujících. „Konečně první mise, ze které jsem neměla divný pocit,“ píše další.

Táta Láďa se z rehabilitačního centra v Hrabyni vrátil po několika měsících a jeho stav se velmi zlepšil. „Zvykám si – pajdám, ale jde to. Léčím se už skoro rok a vyléčený ještě nejsem. Je to dlouhodobá záležitost. Nejhorší pro mě bylo, když jsem byl odloučený od rodiny. Budu si dávat žádost do Hrabyně na opakovací léčbu asi na šest týdnů,“ prozradil.

Mohlo by vás zajímat

Další články