Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Mise nový domov: Čtyřem dívkám zabil matku žárlivý přítel, Tereza Pergnerová propukne v pláč

+ Dalších 7 fotografií
smutné
Mise nový domov a s ní i oblíbená moderátorka Tereza Pergnerová jsou zpět. Diváci budou mít možnost každou středu sledovat velmi silné příběhy lidí, se kterými se osud nemazlil, a kteří se tak dostali na samé dno. Mise nový domov jim dá šanci na nový začátek. Tentokrát si celý tým bude muset poradit s daleko většími rekonstrukcemi domů i bytů, za kterými se skrývají rodinné tragédie.

Hned první příběh je tak silný, že během jeho vyprávění neudržel slzy ani štáb Mise nový domov. Hlavní aktér Milan přišel jednoho dne o svoji sestru Olgu, kterou zavraždil její přítel v opilecké žárlivosti. Olga utrpěla více než dvacet bodných ran, kvůli kterým ji už lékaři nedokázali pomoc. Její čtyři dcery tak zůstaly ze dne na den mez matky.

Milan se rozhodl prozatím alespoň dvěma z nich pomoct a vzal si je k sobě. Bohužel i kvůli tomu mu začal krachovat vztah s jeho přítelkyní. To, jak se nakonec zachoval, dojalo moderátorku pořadu Terezu Pegnerovou. Ta propukla v pláč, který ovšem znamenal štěstí.

Na to, jak bude probíhat první díl nové řady pořadu Mise nový domov se můžete podívat v televizi už dnes večer.

Mohlo by vás zajímat

Další články