Tento týden je Prostřeno opravdu pestrobarevné. Hned na začátku týdne všem divákům vyrazila dech Žaneta, kterou si každý zapamatoval podle jejích růžových vlasů a nevybíravého slovníku.

Pokud jste si mysleli, že vás už nic během týdne nepřekvapí, byli jste na omylu. Hned v úterý se představila další soutěžící, Michaela Vojtěchová, která šokovala i ty nejotrlejší diváky. Připravila si naprosto primitivní menu a pak ho nezvládla ani připravit.

Michaela všem tvrdila, že je výborná kuchařka, ale nemyslela si, že ji stres před kamerami natolik ovlivní. Jestli ovšem není pravda úplně někde jinde. Když úterní hostitelka připravovala česnekovou pomazánku, tak se přeřekla, že svůj mixér vidí poprvé v životě. Tohle by se zkušené kuchařce nemohlo stát.

Stejně tak, jestli naší úterní kuchařce nebylo špatně spíše z alkoholu z předešlého dne než z velkého stresu před kamerami. Pokud se přece Michaela živí jako fotomodelka a tanečnice, měl by být pro ni stres zvladatelný.

Její večeře dopadla naprosto katastrofálně a soutěžící si museli uvařit sami. Michaela se ukázala jako naprosto neschopná hostitelka. Pořád dokola svým spoluhráčům opakovala, že si nepřeje, aby ji soudili podle vzhledu, tetování, umělých prsou a aby jí neustále netvrdili, že je krásná. Sama se před kamerou nejednou zhroutila a pořád omílala, že si přeje, aby ji lidé soudili podle chování, nikoliv vzhledu.

Jenomže v tomhle si slečna Michaela dost protiřečí a vypadá jako primitivní pokrytec. Když se podíváte na její Facebook, kde vystupuje pod jménem Mia Nelson, budete si klepat na čelo. Tam se totiž labilní soutěžící z Ostravy prezentuje jako laciná holka, která vám dá při první příležitosti na Stodolní. Nezdráhá se natáčet lascivní videa se svou novou kamarádkou Žanetou. Na video se můžete podívat ZDE.

Opravdu si myslíte, že takhle se prezentuje dívka, která si nepřeje, aby ji lidé hodnotili podle vzhledu ? To asi těžko.

Michaela je přesvědčena o tom, že jí lidé závidí její krásu a inteligenci. Vůbec ji nezajímá její katastrofální vaření, protože teď je údajně hvězdou.