Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Míša Tomešová z Ulice podruhé porodila! Známe pohlaví miminka i jeho jméno!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 54 fotografií
Muzikálová hvězda Míša Tomešová (27), která se proslavila rolemi v nekonečných seriálech Ulice i Ordinace v růžové zahradě, podruhé porodila. Mají s hrdým tatínkem Romanem Tomešem (30) dalšího syna, anebo se jim narodila holčička? Víme to!

Míša Tomešová z Ulice ještě před pár dny stála na divadelních prkech a zkoušela na podzimní premiéru muzikálu Vlasy, ale dnes fofrem pelášila do porodnice v Podolí. Přivedla na svět dalšího potomka!

S manželem Romanem Tomešem mají dalšího kluka, dali mu jméno Jonáš. „Tohle je můj Vesmír! Už budeme doma čtyři! Tolik lásky ani nelze slovy vyjádřit! Jsem ten nejšťastnější a nejpyšnější táta a manžel! Jonáš! 3880 g a 52 cm! Vítej, dušičko, na planetě Zemi,“ napsal Tomeš na Instagram.

Tomešovi jsou už od loňska rodiče malého Kristiána. Tehdy ani teď si nenechali pohlaví miminka prozradit a znovu tak prožívali kromě ohromné radosti i velké překvapení.

Mohlo by vás zajímat

Další články