Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

Míša Tomešová detailně popsala nejsilnější zážitek z porodu: Zvládla by tohle přes velkou bolest každá máma?

Míša měla ze svého druhého porodu radost!
+ Dalších 45 fotografií
Hvězda nekonečného seriálu Ulice Michaela Tomešová (27) se před více než týdnem stala podruhé maminkou. Na svět přivedla syna Jonáše a následně se na sociálních sítích rozpovídala detailně o svém porodu. Co překvapivého herečka sdělila budoucím maminkám, které mají z porodu strach?

Michaela Tomešová má v posledních dnech opravdu napilno. K první ratolesti, synu Kristiánovi, přibyl ještě malinkatý Jonáš, kterého přivedla na svět před týdnem a kousek. Na výchovu sice není sama, protože jí pomáhá její milovaný manžel Roman Tomeš, ale i tak jsou dvě děti pro maminku jistě záhul.

Herečka se po týdnu od porodu rozhodla, že na sociálních sítích udělí živé vysílání, kde všem svým fanouškům do detailu popíše, jak probíhal porod u jejího druhého syna. Mimo jiné se také svěřila s tím, že u porodu nechyběl tatínek, který byl velmi statečný.

„Místo křičení nebo hekání jsem celý porod prakticky prodýchala. Už dva měsíce před porodem jsem si cvičila dýchání, aby se mi to zažilo do paměti a bylo to pro mě něco automatického,“ popisovala Míša s tím, že jí dýchání velmi pomohlo.

Zatímco malého Kristiánka rodila několik desítek hodin, tak Jonáš byl venku opravdu rychle. „Chtěla bych všem maminkám říct, že když budou chtít, tak porod může být pro ně opravdu jednou z nejkrásnějších věcí v životě,“ chlácholila na streamu budoucí maminky, které by snad z porodu měly strach.

„Porod sám o sobě je velmi silný zážitek. Já ale považuji za jeden z nejsilnějších to, když jsem cítila, že je hlavička Jonáše už venku a já si na ni mohla sáhnout i přesto, že zbytek miminka byl ještě v bříšku. Tohle bych opravdu přála každé mamince,“ svěřila se Míša s jedním z nejsilnějších zážitků.

Mohlo by vás zajímat

Další články