Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Míša Štoudková porodila: Holčička, co měla být kluk, dostala nezvyklé jméno

Michaela Štoudková porodila holčičku.
Zdroj: se souhlasem M. Štoudkové
+ Další 2 fotografie
mateřství

Třetí březnový den zůstane pro II. vicemiss roku 2005 Michaelu Štoudkovou (36) navždy nejkrásnějším v jejím životě. S partnerem Vojtěchem totiž společně po devítiměsíčním čekání přivítali na svět svého prvního potomka. Modelka a moderátorka porodila krásnou zdravou holčičku, které dali jméno řeckého původu. Fotkou z porodnice se pochlubila na svém Instagramu.

Čerstvá maminka

Po dlouhé době tu máme šťastnou zprávu. Michaela Štoudková, která se roku 2005 stala II. vicemiss České republiky, dnes porodila své první dítě.

Moderátorka na svém Instagramu zveřejnila fotografii, na které drží zabalenou v zavinovačce čerstvě narozenou dcerku, které dali s partnerem Vojtěchem krásné jméno Zoe.

Novopečená maminka ke snímku připsala jméno, datum narození a popisek, že se jedná o lásku jejího života. Na Michaele jsou sice patrné stopy únavy, ale i tak září naprostým štěstím.

Dala si načas

Michaela dříve patřila mezi královny večírků českého showbyznysu. A jak to tak u účastnic soutěže krásy bývá, v jejím objetí se ohřála řada partnerů zejména z řad sportovců.

Tyto časy už ale dávno patří k dávné minulosti a srdce známé krásky už dlouhou dobu patří jejímu partnerovi Vojtěchovi, s nímž v létě loňského roku oznámili, že se stanou rodiči. "Klokan přiletí v únoru," napsala tehdy k zamilované fotce s budoucím tatínkem.

Michaele a Vojtěchovi původně lékaři řekli, že budou mít chlapečka. Důležité ultrazvuky ve 22. týdnu modelčina těhotenství, ale ukázaly, že to nakonec bude holčička. "No docela šok, už tu na ni přes měsíc mluvíme klučičím jménem," podělila se kráska o veselou historku se svými fanynkami.Související články

Další články