Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

MÍŠA OCHOTSKÁ VRACÍ ÚDER: Konečně promluvila o rozchodu s Rosolem. Co vzkázala na jeho adresu?

To je ale milostný trojúhelník.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Trvalo to dlouho, ale je to tady! Michaela Ochotská konečně vydala prohlášení k rozchodu s českým tenistou Lukášem Rosolem. Jak to společně momentálně mají? Fungují alespoň jako rodiče, nebo ani to nefunguje?

Rozdělily je hádky a neustálý stres. Možná ale také i něco jiného. Třeba výbušná povaha Lukáše Rosola (31), který je touto vlastností proslulý, či také jeho agresivní chování. Kdo ví, o tomhle asi ani jeden nebude chtít mluvit.

Michaela Ochotská (32) sice delší dobu mlžila, ale pro Blesk.cz se konečně k celé situaci vyjádřila. „Dál fungujeme jako máma a táta. Voláme si každý den, Lukášovi posílám fotky malého,“ okomentovala jejich současný partnerský vztah.

Dále se ke všemu vyjadřovat nechtěla a evidentně je to pro ni stále hodně citlivé téma. Sledovat svého muže ruku v ruce s milenkou asi není zrovna příjemné, a proto se Míše moc nemůžeme divit, že to nechce rozmazávat.

Uvidíme, jak to celé nakonec dopadne. Zda se rodinka pokusí znovu dát dohromady, nebo dojde k rozvodu a následnému boji o majetek a o syna. Na to si ještě musíme počkat…

Související články

Další články