Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Míša Ochotská ukázala unikátní snímek! Takhle vypadal její syn těsně po porodu…

Míša ukázala unikátní snímek…
+ Dalších 9 fotografií
Krásná Michaela Ochotská (34) miluje svého syna nade vše... A možná aby svou lásku dala najevo všem, vytasila se s unikátním snímkem, na němž je malý Adreásek ještě jako miminko. Přesně 10 dní po porodu. A je to skutečně malý fešák.

Michaela měla sen o velké rodině, krásném zázemí za Prahou… Jenže nevyšlo jí ani jedno. Po rozchodu s manželem Lukášem Rosolem se z jeho velkého domu odstěhovala a s manželem se v loňském roce rozvedla. I tak dlouho neotírala zmáčené oči od slz.

Urovnala si priority a všechnu svou pozornost věnuje svému milovanému potomkovi. I proto se na svém Instagramu pochlubila snímkem, na němž je malému Andremu jen 10 dní. „Prvních deset dní na světě, prvních deset dní spolu, jen pár dní, co nás pustili z porodnice, jsme konečně doma. Je to jako včera…,“ zavzpomínala Míša u snímku na svůj první porod.

Dnes jsou Andreasovi tři roky a mladík roste jako z vody. Sama Míša by ráda jistě ještě jednoho potomka, aby její syn měl sestřičku nebo brášku. Tentokrát ale nechce nic riskovat, a pokud by znovu otěhotněla, chce mít jistotu – manžela, se kterým jí to vydrží, a zázemí, které nikdy nebude muset opustit.

Mohlo by vás zajímat

Další články