Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Míša Ochotská ukázala unikátní snímek! Takhle vypadal její syn těsně po porodu…

Míša ukázala unikátní snímek…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Krásná Michaela Ochotská (34) miluje svého syna nade vše... A možná aby svou lásku dala najevo všem, vytasila se s unikátním snímkem, na němž je malý Adreásek ještě jako miminko. Přesně 10 dní po porodu. A je to skutečně malý fešák.

Michaela měla sen o velké rodině, krásném zázemí za Prahou… Jenže nevyšlo jí ani jedno. Po rozchodu s manželem Lukášem Rosolem se z jeho velkého domu odstěhovala a s manželem se v loňském roce rozvedla. I tak dlouho neotírala zmáčené oči od slz.

Urovnala si priority a všechnu svou pozornost věnuje svému milovanému potomkovi. I proto se na svém Instagramu pochlubila snímkem, na němž je malému Andremu jen 10 dní. „Prvních deset dní na světě, prvních deset dní spolu, jen pár dní, co nás pustili z porodnice, jsme konečně doma. Je to jako včera…,“ zavzpomínala Míša u snímku na svůj první porod.

Dnes jsou Andreasovi tři roky a mladík roste jako z vody. Sama Míša by ráda jistě ještě jednoho potomka, aby její syn měl sestřičku nebo brášku. Tentokrát ale nechce nic riskovat, a pokud by znovu otěhotněla, chce mít jistotu – manžela, se kterým jí to vydrží, a zázemí, které nikdy nebude muset opustit.

Související články

Další články