Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Míša Ochotská se svlékla! Ve spodním prádle předvedla vyhublou postavu!

Míša se nebojí odhalit své partie.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Bývalá moderátorka Michaela Ochotská (34) opět světu ukázala svou postavu, o které se popsaly už stohy papírů. Tentokrát jen ve spodním prádle odhalila křivky, které jedni chválí, druzí na dálku Míše vzkazují, aby se pořádně najedla... Její tělíčko evidentně vyvolává mnoho emocí. A Míša jím ráda provokuje.

Před časem patřila jednoznačně k nejpůvabnějším moderátorkám. Měla oproti současné postavě o pár kilogramů více a muži na ní mohli oči nechat. Sama Míša moc dobře ví, že v době, kdy uváděla zprávy na naší nejsledovanější tuzemské stanici, se za ní otáčely i ženy. Pak přišlo období, kdy se stala ženou v domácnosti, následně maminkou na mateřské a na období, kdy jí krachlo manželství s Lukášem Rosolem (32) by raději zapomněla. Stres si vybral krutou daň, když Ochotská rapidně zhubla.

S časem stres ustoupil a Míša se vrátila do formy. Navíc začala své tělíčko trápit v posilovně a dohnala, co potřebovala. Teď se opět pyšní postavou, na kterou je náležitě hrdá. Jenže kdyby měla o pár kilo více, mnoho pánů by před ní jistě pokleklo se slovy o dokonalosti. Už teď je ale znát, že Míša nelení a o svou figuru pečuje. Sama pro eXtra.cz nedávno uvedla, že s koncem roku by se ráda vrátila na televizní obrazovku. „Po mateřské bych to opět ráda zkusila. Hodně na sobě pracuji už teď,“ svěřila redaktorovi.

A vedení televizních stanic jistě už teď přemýšlí, že slavná maminka, navíc s moc pěknými křivkami, by jistě byla tím, co přivede více diváků k televizní obrazovce. Jde totiž o sázku na jistotu…

Související články

Další články