Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Míša Ochotská exkluzivně pro eXtra.cz: Se snoubenkou exmanžela Rosola si píšeme!

Michaela Ochotská (33) a její exmanžel Lukáš Rosol (32) sice stále nemají nejoptimálnější vztahy, ale kvůli malému synovi Andrému (2) spolu vycházejí. Bývalá hvězda televize Nova exkluzivně eXtra.cz přiznala, že dokonce komunikuje s Rosolovou snoubenkou. Občas jí totiž dá maminkovské rady, když jde malý André k otci. A za to rozhodně zaslouží uznání..

Ať je Ochotská jakákoliv, v rámci výchovy syna ukazuje, že je skutečně skvělá matka. Od válečných postojů, které po rozvodu hrozily, se distancovala stejně jako její exmanžel a pro svého společného syna se snaží vytvořit dobré podmínky i přes to, že oba exmanželé mají jiné partnery.

Ochotská randí s neznámým mužem, Rosol se žene do dalšího manželství, když partnerku Petrou Kubinovou, se kterou tvoří pár od léta 2017, požádal o ruku. „S Petrou si občas napíšu. Je to kvůli synovi, když jde k tatínkovi, aby Petra znala jeho návyky. Myslím si, že je to správné, a vše se odehrává v přátelském duchu. Sice s Lukášem nejsme spolu, to se prostě mezi lidmi stává, ale ani jeden z nás nechce, aby tím nějak trpěl náš syn,“ řekla redaktorovi eXtra.cz Míša.

Je tak evidentní, že i když se jim nepovedlo manželství, výchovu syna neberou na lehkou váhu a snaží se, aby alespoň kvůli jejich krásnému Andrému byly vztahy na dobré úrovni.

Související články

Další články