Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Míša Nosková ze SuperStar je těhotná: Zpěvačka je v 5. měsíci

Míša Nosková ze SuperStar je těhotná:  Je v 5. měsíci
Zdroj: Profimedia
Těhotenství

Zpěvačka Míša Nosková (38) je v tom. Se snoubencem Jindřichem Čandou brzy přivítají na svět prvního společného potomka. Finalistka pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar je v 5. měsíci těhotenství.

Míša Nosková je těhotná

Zpěvačka Míša Nosková (38) čeká miminko. Nastávající maminka je už v pátém měsíci těhotenství, přesto se jí ale dařilo novinu dlouho tajit. Radostnou zprávu se nakonec rozhodla odhalit Blesku.

Míša bude rodit už v lednu nebo únoru příštího roku. Zpěvačka tak porodí svému snoubenci fitness trenérovi Jindřichovi Čandovi jejich první společné miminko. Sama Míša má už sice dceru Elišku z prvního manželství s Janem Horsákem a Jindřich má s bývalou partnerkoud děti rovnou dvě, spolu ale zatím žádný uzlíček lásky neupletli.

Tatínkovi sdělili novinku těsně před smrtí

"Jsem rád, že jsem tu novinku stačil říct mému otci. Doslova v jeho poslední hodince," svěřil se Jindřich Blesku s tím, že jeho otec zemřel kvůli těžké nemoci v červnu. Nastávající maminka se na miminko už moc těší a jak přiznává, nového sourozence se nemůže dostat ani její desetiletá dcera Eliška.

Související články

Další články