Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Míša Kuklová ukázala snové bydlení: Svůj klid našla v útulném domku za Prahou

Michaela Kuklová se pyšní útulnám domkem.
Zdroj: TV Nova / Archiv Michaely Kuklové
+ Dalších 7 fotografií
bydlení
Herečka Michaela Kuklová (52) se ve svém životě stěhovala už několikrát. Posledních pár let ale žije v menším útulném domku kousek za Prahou. K domečku náleží zahrada s pergolou a nechybí ani pes a želva. Jak herečka sama prozradila, vždycky si přála bydlení ve stylu chalupy, moderní rodinné domy nejsou nic pro ni.

I když je herečka Míša Kuklová známá jako křehká princezna Jasněnka, k práci na domě se umí postavit. To předvedla i v pořadu TV Nova Život ve hvězdách, kde se pochlubila vlastnoručně zrenovovanou okenicí. Venkovský styl bydlení Míše vyhovuje a za život ve městě by jej neměnila.

Její vysněné bydlení

Drobná brunetka, která statečně bojuje s rakovinou prsu, vždycky tíhla spíše k bydlení à la chalupa. Na svém instagramovém profilu ukázala snové bydlení své kamarádky, které by si taky jednou přála vybudovat. Ani Míša se však nemusí za své bydlení stydět. Domek s bílou fasádou, dřevěnými okenicemi a rustikálními prvky vypadá velmi útulně. Stejně tak zahrada láká k venkovnímu posezení.

U hereččiných dveří hlídá vznešené zvíře - afgánský chrt, který má v Míšině rodině dlouhou tradici. "Prvního afgána pořídil táta, když mi bylo pět let a jejich povahu jsme si zamilovali," přiznala v reportáži.

S domkem jí pomáhá partner

Jak sama herečka přiznala, nedostatek financí ji přiměl tomu, aby se naučila spoustu věcí okolo domu zvládat sama. S tím jí však teď už pomáhá její staronový přítel Josef, se kterým se v březnu rozešla a v květnu opět sešla. "Oběma nám pauza prospěla," přiznala Míša, která je teď znovu zamilovaná.

Na snímky hereččina domku a zahrady se podívejte do galerie.

;

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy