Míša a Žaneta odstartovaly svoji kariéru celebrity v pořadu Prostřeno, kde toho více vypily, než navařily. Jim je ale úplně jedno, jaký zanechaly dojem na diváka. Měly hned na začátku jasno. „Chceme, aby nás bylo vidět, odstěhujeme se do Prahy a budou z nás celebrity,“ tvrdily dívky.

Po skončení Prostřena bylo kolem děvčat ticho. Ony však slíbily, že se vrátí s pořádnou peckou.

Před nedávnem na sebe opět strhly pozornost provokativním videem. Před kamerou se objevily téměř nahé a dělaly si srandu z Prostřena. Holky chtěly dokázat, že vařit prostě umí. Žaneta s Míšou chtějí být viděny za všech okolností a nebojí se kvůli tomu svléct nebo ztrapnit.

Nyní na sociálních sítích koluje jejich další video. Holky na konci soutěže zpytovaly svědomí. Hlavně Míša, která o sobě řekla, že jí bylo ze sebe zle, když se viděla, jak je v Prostřenu opilá. Údajně si myslela, že má vše pod kontrolou.

Žaneta také do několika rozhovorů popsala, jak moc špatné zkušenosti má s alkoholem. Na tomhle videu jsou holky nejspíše dost posilněny alkoholem. Žaneta usrkává víno, zatímco na stole je postavená z poloviny vypitá slivovice.

Holky na videu v podnapilém stavu jedna druhé věští budoucnost. Přitom mají na sobě dost divné oblečení a místy mluví z cesty.

Tohle je jako ten promyšlený plán, jak se stát slavnou za co nejkratší dobu?