Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Míša a Žaneta z Prostřena mají nový byznys! Neuvěříte, za kolik prodávají tohle obnošené spodní prádlo!

+ Dalších 33 fotografií
Obě dvě děvčata se od začátku soutěže netajila tím, že nestojí ani tak o výhru, jako o zviditelnění se. A dá se říct, že se jim to velmi daří. Nutno podotknout, že na sebe strhávají pozornost velmi zvláštními způsoby, ale prosti gustu... Nyní Žaneta a Míša přišly s novým nápadem. Rozjíždí společný byznys a prodávají své exkluzivní obnošené spodní prádlo. Ovšem neuvěříte, za jakou částku.

Prostřenu, které proběhlo minulý týden v Moravskoslezském kraji, se bude mluvit ještě dlouho. A to nejenom proto, že o vaření šlo až v poslední řadě. Dvě hlavní aktérky, potetovaná Míša a nevidomá Žaneta rozvířily vody na sociálních sítích.

Od začátku šly obě do soutěže s tím, že se chtějí zviditelnit. Růžová Žaneta to nezapomněla během večeří dokonce několikrát zmínit. U ani jedné jsme se rozhodně nedočkali žádných kulinářských dovedností. Pro Žanetu bylo všechno „delišous“, hlavně když tekl alkohol proudem. Obdobně na tom byla i její velká kamarádka Míša. Ta si bez sklenky vína nedokázala ani večer představit.

Obě dvě na sebe upozorňovaly, jak jen mohly. Žaneta svým vskutku vytříbeným slovníkem, který připomínal spíše ostravského horníka než křehkou dívku. Míša zase neustálými komentáři, že nechce, aby jí soupeři chválili vzhled a oblečení. Přitom každý večer předvedla hodně odvážný model.

Po skončení soutěže holky hodně obrátily. Žaneta se trošku nakrkla, že její fotky použil bulvár bez jejího svolení, čímž si protiřečila, protože jediné, o co dle svých slov stojí, je sláva. Míša zase přiznává, že když se viděla v televizi, jak byla opilá, úplně se jí alkohol znechutil.

Momentálně jsou z holek velké kamarádky a rozhodly se, že rozjedou společný byznys. Na sociální síti vyvěsily fotku v obnošeném spodním prádle, které prodávají za neuvěřitelných 2000 korun.

Myslíte si, že s tímhle byznysem uspějí? Koupili byste si obnošenou podprsenku za takovou částku?

Související články

Další články