Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Míša a Roman Tomešovi mají na Vánoce pravidlo: Děti dostávají tři dárky, přiznala

+ Další 3 fotografie

Míša Tomešová (31) je dvojnásobnou maminkou, a pokud jde o nakupování vánočních dárků pro své syny, které má s Romanem Tomešem (34), rodiče se řídí jednoduchým pravidlem. Herečka a zpěvačka redakci eXtra.cz prozradila, proč její děti dostávají "jen" tři dárky, a také se svěřila, jak je na tom s vánoční přípravou. 

Michaela Tomešová je vánočně naladěná už od listopadu, kdy se její synové dokonce pustili do zdobení domácnosti. "Už mě to pohltilo a užívám si to. Kluci v polovině listopadu vyzdobili celý dům světýlky a ozdobami," svěřila se Míša pro eXtra.cz s tím, že pokud jde o vánoční pečení, nechává to z jistých důvodů na své tchyni a mamince.

"Přiznám se, že moc nepeču. Doma máme celiatika, kterým je můj manžel. To pečivo se mi vždy rozpadá a je docela hnusné (smích). Ale moje tchyně je na to úžasná a dokonce se jí nedrolí, takže upeče bezlepkové cukroví, moje maminka peče klasické a já se syny se budu snažit o něco nepečeného. Jsme velká rodina a ty práce si rozdělujeme, abychom to měli všechno v klídku," prozradila známá herečka, která svou rodinu čas od času ukáže i na Instagramu.

Synové dostávají tři dárky

Michaela Tomešová má se svým manželem Romanem dva syny, kterým kupují zásadně tři dárky.

"Máme to omezené na tři dárky, protože mám pocit, že když dítě dostane víc dárků, tak u toho pátého už ztratí tu pozornost a ani si nepamatují, co dostali, a vlastně si toho třeba ani tolik neváží. Pak jsou tady ale ještě babičky, které to tak úplně nedodržují," řekla s úsměvem. S manželem si pak dávají pouze symbolické dárečky. "Vánoce jsme nikdy neřešili, bereme to symbolicky. Máme to tak, že si jen tak pro radost dáváme nějaké drobnosti celý rok," dodala na Charitativním bazárku Divadla Bez zábradlí.

Související články

Další články