Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Míša (†21), která našla smrt pod koly vlaku: Užívala amazonskou drogu a při rituálu zvracela příšeru a brouky!

Míša před smrtí popsala účinky ayahuasky.
Zdroj: facebook.com
Míša (†21) přebíhala se svým přítelem Chrisantemem přes koleje, smetl ji ale vlak a byla na místě mrtvá. Její přítel vše viděl na vlastní oči a jen o vlásek unikl smrti. Všechny pak šokoval, že její smrt nebere jako tragédii. Podle známých se dívka po jeho boku hodně změnila. Užívali spolu amazonskou drogu ayahuasku a podstupovali různé rituály.

Míša byla normální holka, která studovala a chodila do fitka. Jenže po rozchodu s přítelem se hodně změnila. Začala se zajímat o skupinové meditace a šamanské rituály. A to ji zavedlo právě k jejímu novému příteli Chrisantemovi. Po prvním rituálu se spolu dali dohromady a vyzkoušeli halucinogenní rostlinu ayahuasca. Míša potom o svých zážitcích pod vlivem této amazonské drogy psala články na internetu. Z některých jejích slov až mrazí!

„Celou tu noc jsem ze sebe dostávala (nejen) zvracením obrovskou hnusnou příšeru a různé housenky a brouky. Věděla jsem, že ty housenky a brouci znamenali, že jsem ze sebe dostávala stud a různé bloky, ale netušila jsem, co má symbolizovat ta obrovská zrůda ve mně. To jsem bohužel (bohudík) pochopila až při mé další ceremonii druhý den (a řeším to v sobě doteď a ještě hodně dlouho budu),“ napsala na web svého přítele. Díky těmto rituálům prý našla svoje poslání na světě a přesně věděla, kam patří.

Její přítel její smrt všem oznámil na internetu a vzápětí zval na svoji seanci, při které se chtěl spojit s její duší. Na internetu se na něj snesla vlna kritiky, lidé nedokáží pochopit, že používá smrt svojí přítelkyně jako prostředek k vlastní reklamě. „Je to sektář, psychopat, měli by ho zavřít za to, jak si dělá byznys ze smrti člověka,“ napsal Míšin kamarád. „Měla jsi zůstat ten fajn blázen, co si dělal srandu z tohohle světa, a vyprdnout se na celou tu víru jejich pomatenou,“ napsal další.

Podle vyšetřovatelů byla její smrt nejspíš nešťastná náhoda. „Vyšetřování neprokázalo, že by dívka zemřela v důsledku cizího zavinění. Nařídili jsme soudní pitvu,“ řekla Blesku policistka Petra Potočná.

Související články

Další články