Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Míša (12) byla na policii vypovídat kvůli SEXUÁLNÍMU OBTĚŽOVÁNÍ! Co k pedofilní kauze řekla?

+ Dalších 31 fotografií
Podle zcela nových informací navštívili Michaelu Muzikářovou (12) kriminalisté, aby se jí zeptali, zda ji Ota S. zneužívá. Co dívka odvětila?

Ota S. měl za sebou sexuální útok na dítě. Tvrdí to Lidové noviny. Ota údajně 29. ledna 2016 naložil k sobě do auta třináctiletou dívku. Jezdil po Ústí a jeho okolí, poté však zastavil. Dívka u výslechu vypověděla, že ji začal osahávat, a to i v intimních partiích.

Dívce prý Ota S. nabízel 2000 Kč za sex. Dívka údajně odmítla.

Nejzajímavější je, že tato dívka byla kamarádkou zmizelé Michaely Muzikářové. Té se přesně před rokem policisté také ptali, zda ji Ota S. sexuálně napadá. Podle Lidovek ale Míša tehdy uvedla, že takové jednání od Oty nezaznamenala.

Bála se mluvit pravdu? V jejím dětském pokoji se údajně našly stopy spermatu. Kriminalisté se domnívají, že vzorek může patřit právě Otovi.

Ten je ale po smrti, žádný soud ho nečeká, protože spáchal sebevraždu. Kde momentálně Míša je, to nikdo netuší. Kriminalisté se ale obávají nejhoršího.

Související články

Další články