Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Miroslav Vladyka z pohádky Ať přiletí čáp, královno: Chlubí se krásnými dcerami

Miroslav Vladyka z pohádky Ať přiletí čáp královno: Ukázal krásnou dceru Adélu
Zdroj: koláž eXtra.cz/profimedia, se souhlasem ČT
+ Dalších 9 fotografií
Zajímavosti

Pro velký úspěch pohádky Co takhle svatba, princi? se režisér Jiří Adamec rozhodl natočit i druhý díl s názvem Ať přiletí čáp, královno! V hlavních rolích se opět sešli Miroslav Vladyka a Ivana Andrlová, kteří se za 36 let pochopitelně dost změnili a mají už své vlastní ratolesti. Speciálně herci Vladykovi se povedly nádherné dcery Kristýna a Adéla, které jsou nevšedně půvabné, jak je vidět na fotkách ze sociálních sítích.

Pohádka Ať přiletí čáp, královno! je pokračováním pohádky Co takhle svatba, princi? Na portálu ČSFD sice obdržela o osm procent méně než první díl, tedy 61 %, ale u diváků si získala sympatie i tak. Snímek režíroval opět Jiří Adamec, který si do hlavních rolí obsadil stejné herce, tedy Miroslava Vladyku, Ivanu Andrlovou, Jiřinu Bohdalovou a Petra Nárožného. Snímek si můžete připomenout dnes na ČT1.

Vladykovy dcery jsou po mamince

Druhá pohádka vznikla před 36 lety a za tu dobu se leccos změnilo. Například v pohádce si herci zahráli rodiče, těmi se za pár let skutečně stali. Miroslav Vladyka je trojnásobným otcem. S bývalou manželkou Kateřinou má syna Matěje a dvě dcery Adélu a Kristýnu. Kateřina je velmi aktivní na sociálních sítích a momentky s půvabnými dětmi sdílí na Instagramu. Stejně aktivní jsou i holky. Kristýna často na sociálních sítích sdílí snímky se svou sestrou.

Miroslav Vladyka své dcery ale do společnosti moc nebere, ba naopak. Naposledy je vzal mezi lidi v roce 2011, to ještě byly malé holky. Nyní jsou už dospělé. Jednu ale veřejnosti přece jen ukázal, a to před čtyřmi lety na premiéře představení Sex noci svatojánské.


Do divadla vzal Adélku, o které si všichni mysleli, že je to Miroslavova nová přítelkyně. Sám Vladyka to i sám hlásal. "To je moje láska," řekl tehdy na akci podle deníku Blesk. Kromě dcer má také syna Matěje, kterého do společnosti vzal v roce 2015. Ten je podobou celý po mamince, stejně jako jeho dvě sestry.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy