Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Nepříjemné problémy Miroslava Šimůnka. Těsně před svatbou se o něj pokoušeli démoni, znovu ho zachránila krásná Alice

+ Dalších 8 fotografií

Miroslav Šimůnek (46) se po dlouhé době objevil ve společnosti. Není tajemstvím, že herec měl v minulosti problémy s úzkostmi, ze kterých ho dostala až jeho krásná snoubenka Alice Tobiášová. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jak to má se svým zdravotním stavem nyní, a zároveň promluvil o chystané svatbě, která by měla proběhnout co nevidět.

Honza z pohádky Z pekla štěstí Miroslav Šimůnek se dlouhou dobu potýkal se zdravotními problémy. Byl závislý na lécích proti úzkosti. Když mu ale do života vstoupila Alice Tobiášová, všechno se změnilo k lepšímu. Podle jeho slov ho zachránila před smrtí.


„Když se ohlížím zpětně, musím přiznat, že do puntíku platí, že Alička mi skutečně zachránila život. Jinak bych už teď byl mrtvý. Byl jsem nešťastný, neměl jsem ze života radost. Žil jsem z hodiny na hodinu a ani jsem nevěděl, jestli se dožiju konce dne,“ svěřil se dříve herec pro eXtra.cz.

Přestože je na tom už lépe, nevyhnul se výkyvům a v uplynulých měsících to nebylo zrovna růžové. "Měl jsem teď horší období pochopitelně vzhledem k počasí, které je venku, a vzhledem k práci, kdy jsem byl pořád na cestách každý den a několik hodin v autě, kvůli tomu se mi staly nějaké věci s ušima... Ale už je všechno v pořádku. Užívám si to, že je konečně teplejší počasí," pronesl Mirek, kterého redakce potkala na premiéře filmu Společně sami, kde byla i jeho snoubenka Alice.


Svatba bude co nevidět

Alice je pro Mirka učiněný anděl, jak ji i sám nazývá. Proto herec neváhal ani minutu a požádal ji o ruku. Svatba se však ještě nekonala, podle herce to bude ale již brzy. "Já nevím, co všechno můžu říct, partnerka je opodál. My jsme si právě řekli, že to nikomu říkat nebudeme, ale je to samozřejmě otázka jenom pár dní," prozradil Mirek Šimůnek, a tak je dost možné, že jsou nyní již novomanželé.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy