Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Miroslav Etzler má koronavirus i oboustranný zápal plic. Nenechat se očkovat byla chyba, lituje

Miroslav Etzler má koronavirus.
Zdroj: Profimedia, se souhlasem M. Etzler, koláž eXtra.cz
Covid pozitivní

Herec Miroslav Etzler (56) má koronavirus a s ním spojený oboustranný zápal plic. Skončil proto v nemocnici na kyslíku. V příspěvku na sociálních sítích dodal, že nebyl očkovaný a nyní toho lituje.

Český herec Miroslav Etzler známý ze snímků Jak se krotí krokodýli, Čas sluhů, Gangster Ka nebo Dvojníci má koronavirus. Přiznal to prostřednictvím příspěvku na sociálních sítích. Kromě fotografie, kdy leží na nemocničním lůžku s kyslíkem, napsal i rozsáhlejší popisek.

„Moji vzácní a blízcí, asi jste si všimli, že jsem se tady dlouho nepresentoval. Důvod je jednoduchý. Dostal jsem silnou covidovou ataku spojenou s oboustranným zápalem plic. Jsem na kyslíku a další vývoj spíš tuším než vím,napsal.

Nebyl naočkován

Etzler také přiznal, že nebyl očkovaný. „Díky obrovské laskavosti a profesionalitě covid oddělení nemocnice Česká Lípa pod vedením pana primáře Jana Nováka a jeho geniálního týmu mne přesto berou jako člověka! Nenechat se očkovat byla obrovská chyba,“ doplnil. V závěru příspěvku apeloval na lidi, aby se nechali očkovat, aby neskončili jako on.

Lidé mu v komentářích ihned vyjádřili slova podpory. „Mnoho sil, Míro,” napsala herečka Mahulena Bočanová a připsala, že ona je plně očkovaná. Taky jste člověk, očkovaný neočkovaný, máte stejná práva. Hlavně se držte a bojujte,” připsala uživatelka Gabriela.Mirku, bude dobře, věř tomu, jsi životní optimista, tak to určitě dáš. Posíláme Ti pozitivní energii, abys brzy mohl posílat vtipná videa a stát na divadelních prknech,“ zareagovala Janka.

Související články

Další články