Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Miroslav Donutil se připravuje na životní roli: Bude z něj dědeček! Prozradil pohlaví vnoučete

+ Další 2 fotografie

Herec Miroslav Donutil (71) se za pár měsíců stane dědečkem. Na tuto životní roli se prý velmi těší, jak sám prozradil pro CNN Prima NEWS. Zároveň také odhalil, zda to bude holčička nebo chlapeček.

Oblíbený herec Miroslav Donutil se jen za pár měsíců stane poprvé dědečkem. Jeho syn Martin a partnerka Sára Affašová čekají potomka, jak napsal v květnu Blesk.

V rozhovoru pro CNN Prima NEWS se Miroslav Donutil rozmluvil o tom, jak se na novou úlohu těší a zda to bude kluk nebo holka. Samozřejmě se těším, bude to určitě krásná záležitost. Bude nádherné, až vnoučka pochovám v náručí a projedu se s ním kočárkem. Určitě to bude nesmírně krásné,“ rozplýval se ve videu Donutil a prozradil, že syn Martin bude mít chlapečka.

Bude ho rozmazlovat

V rozhovoru také dodal, že nebude klasickým hlídacím dědečkem. Tuto úlohu přenechá své ženě a on se bude hlavně kochat, jak se vyvíjí a roste. Na dotaz, zda ho bude rozmazlovat, odpověděl následovně: „To snad také.“

Předtím, než se však vrhne na novou životní roli dědečka, užívá si jiných aktivit. Hraje golf, sbírá houby a rybaří. „Všechny úlovky jsou krásné, ať už jsou to malé bělice, nebo velký sumec, případně krásný candát. Všech úlovků si vážím, vážím si těch soubojů. Po tom souboji se s těmi, které jsem pokořil, rozloučím a zase je pošlu zpátky a třeba se mi podaří je chytit znovu,“ prozradil Donutil s tím, že mu není cizí chytat kdekoliv. Ať už na jezerech v Česku, nebo na mořích za hranicemi.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy