Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Miro Žbirka slaví 67. narozeniny: Porazil ošklivou nemoc a už zase vystupuje

Miro Žbirka
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
oslavenec
Slovenský zpěvák Miro Žbirka (67) má za sebou náročné období. V létě totiž zápasil s nemocí, která se stala osudnou jeho mamince. Meky, který žije s rodinou v Praze, kvůli nemoci zrušil i srpnový koncert v Bratislavě. Mirovi je dnes už 67 let a i přes to, že po nemoci něco zhubl, jeho chlapecký sympatický kukuč mu zůstává nadále.

I když se už v dnešní době nejedná o vážné onemocnění, není radno ho podceňovat. Oblíbený muzikant, který je známý mimo jiné interpretací songů od The Beatles, se potýkal se zánětem dýchacích cest. Musel brát antibiotika a být v klidu.

Kvůli tomu zrušil i koncert v rámci Dne otevřených dveří v televizi Markíza. "Přátelé, těšil jsem se, že se s vámi v sobotu vidím na DOD, ale musím se dát do pořádku. Kurýruji se, uvidíme se příště - už brzy," napsal pro své fanoušky vzkaz na svém Instagramu.

Jak se zdá, Meky svůj slib dodržel, jelikož už vystupuje a vypadá, že se ze zánětu dýchacích cest dostal. Miro se zúčastnil víkendového mejdanu s Impulsem v O2 areně a viděn byl i minulou sobotu na pohřbu Karla Gotta, kam dorazil s manželkou Kateřinou.

Muzikant vypadal už lépe, a tak mu k dnešním narozeninám přejeme hlavně hodně zdraví.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy