Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Miro Žbirka překonal těžkou nemoc a slaví koncertem: Zahrají i zahraniční hvězdy

Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Velkolepý koncert
Zpěvák Miro Žbirka (67) má za sebou náročné období, ve kterém zápasil se zákeřnou nemocí. Nyní už je však zdravý a plný sil a pilně se připravuje na dnešní koncert, který se bude konat v pražské O2 areně. Slovenský zpěvák si pozval i zahraniční hvězdy, které dnes večer vystoupí po jeho boku.

Miláček českého a slovenského publika Miro Žbirka oslavuje už čtyři dekády na československé hudební scéně. Rozhodl se proto uspořádat velkolepý koncert v O2 areněPraze, který se koná už dnes večer od 20 hodin.

Ačkoli má za sebou Meky krušné období, i tak se na koncert připravuje už od včerejšího dne. Poslední dobou to neměl jednoduché. Zápasil totiž se zákeřnou nemocí, která se stala osudnou jeho mamince. Naštěstí se ze zánětu dýchacích cest vyléčil a dnes bude moci v O2 areně vystoupit.

A aby to pro fanoušky bylo zajímavější, Miro se rozhodl přizvat i zahraniční hvězdy. Příchozí se mohou těšit na celosvětově uznávané britské a americké muzikanty Robbieho McIntoshe, Hamishe Stuarta a Blaira Cunnighama, kteří mu pomáhali ve slavném Abbey Road nahrávat novinku Double Album.

Krom zahraničních špiček s Mirem vystoupí na velkolepé oslavě i hudebníci z domácí scény. Pokud nás intuice neklame, můžete se se těšit například na Katarínu Knechtovou, která se na sociální síti pochlubila videem z O2 areny. Podívejte se do fotogalerie, jak se Meky připravuje na dnešní koncert.

Související články

Další články