Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Miro Žbirka měl z prvního manželství dceru Denisu: Složil pro ni krásnou píseň

Miro Žbirka: Dcera Denisa mu porodila krásnou vnučku
Zdroj: Profimedia/Pinterest
+ Dalších 15 fotografií
Rodina

Miro Žbirka na veřejnosti několikrát ukázal své děti Lindu a Davida, které měl s manželkou Kateřinou (55). Ještě před ní byl ale zpěvák ženatý s Helgou (66), se kterou přivedl na svět dceru Denisu (48). Přestože si její tatínek našel novou životní partnerku v podobě Kateřiny, měla s ním i jeho novou rodinou vždy dobrý vztah.

Meky Žbirka byl s první manželkou Helgou ženatý dlouhých patnáct let. Jejich vztah ale nakonec nevydržel, a tak se v roce 1987 rozvedli. Společně přitom na svět přivedli dceru Denisu. Právě pro ni slavný zpěvák složil v roce 1974 píseň Deni.

Půvabná blondýnka vyrostla v krásnou ženu. V roce 2008 si vzala za manžela Petra Vrbického, se kterým krátce po svatbě přivítala do rodiny dceru Zaru (12). Ta podědila rysy po mamince a roste z ní krásná dívka se zálibou v jízdě na koni.

Společně na křtu

Rodina se společně ukázala například v roce 2018 na křtu Žbirkovy desky Double Album. Tam se setkali i s Mekyho ženou Kateřinou a bylo vidět, že spolu dobře vycházejí. Ostatně na nějaké křivdy v rodině si Žbirka nikdy nestěžoval, naopak si pochvaloval, jak spolu zejména jeho děti dobře vycházejí.

Například druhorozená dcera Linda má Denisu velmi ráda a často spolu sdílely věci na sociálních sítích. Meky se tak nemusí o svou rodinu bát. Vypadá to, že si společně budou oporou i po jeho náhlém odchodu...

Související články

Další články