Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Mirka ze Svateb je druhá Natália: Je chladná jak mrazák, píší diváci

Mirka Fialová
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
reakce

Velký romantický sociální experiment Svatba na první pohled se přehoupl do své druhé poloviny a již jsou známy všechny páry druhé řady, na které si diváci dělají postupně své názory. Jedním z nich je Mirka (23) s Petrem a právě na nevěstu si lidé dělají nepříliš milý obrázek, dokonce jim svým chováním připomíná Natálku z první řady reality show, která se zároveň stala tou nejpopulárnější.

Najít si lásku na celý život pomocí vědy a poprvé se vidět až u svatebního obřadu? Tohle štěstí si zkusila nevěsta Mirka, jejíž první nápadník účast v experimentu Svatba na první pohled odřekl, a tak se Mirce našla náhrada v podobě sympatického Petra. Společně již prožili líbánky a nyní je čeká zkouška kompatibilnosti v reálném životě.

Mirka si pro svého muže Petra přichystá překvapení, aby mu dala najevo, že jí na manželství i novém začátku u něj doma opravdu záleží. "Myslím, že jsem teď k Péťovi mnohem otevřenější než dřív," komentuje Mirka svou proměnu, jež se samozřejmě odráží na jejich společném životě. Zda skutečně dojde k nějakému otevření a proměně, je ale otázkou. Diváci si na půvabnou Mirku mezitím udělali nepříliš lichotivé názory, a dokonce litují ženicha Petra.

Mirka je druhá Natália

"Slečna mi přišla chladná jak mrazák. Strašně brečela, když přišla o prvního ženicha, ale s tím druhým byla jak vosková figurína. Ani ruku jí nemohl dát. Tak tam neměla lézt," uvedla jedna z divaček, s jejímž názorem se mnozí ztotožňují.

"Chudák Petr, vybrali mu mrtvolu. 23 let a unuděná, nepozitivní, neusměje se. Holka, nedivím se, že jsi měla smolíka na muže," píše divačka, která si na Mirku udělala jasný názor. Někteří Mirku dokonce přirovnávají k Natálce Mykytenko, jež zazářila v první řadě. "Druhá Natálie," shodlo se pár lidí v komentáři pod medailonkem Mirky.


Související články

Další články