Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Mirka Čejková slaví 58. narozeniny: Někdejší moderátorka je dnes krásnější než dřív

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
galerie
Bývalá moderátorka Mirka Čejková slaví 58. narozeniny. Žena, která v minulosti patřila mezi nejoblíbenější tváře zpravodajství, se dnes živí jako profesionální koučka. Rozvoje u ní samotné si nelze nevšimnout, dnes, jen dva roky před šedesátkou, je totiž krásnější, než kdy bývala.

Byla hvězdou televizních stanic, u diváků neměla konkurenci a s Pavlem Zunou tvořila moderátorské duo, jehož oblibu nepřekonala ani BorhyováKorantengem. Dnes je Mirka Čejková motivační koučkou firem i jednotlivců a zdá se, že život, jakým žije dnes, jí svědčí.

O služby Čejkové jako koučky je velký zájem obzvláště u firem. Zaměstnance totiž proškoluje i ohledně komunikace s médii, s čímž má ona jako někdejší televizní osobnost velké zkušenosti. To samé dělá i pro lidi, kteří mají strach z vystupování na veřejnosti.

Těžké období

Někdejší hvězda televizních obrazovek je dnes krásná a vyrovnaná žena, prošla si ale i velmi těžkými časy. „Měla jsem období, kdy jsem byla hodně dole. Ztratila jsem práci, byt, rodinu a dobré jméno. Figurovala jsem na stránkách bulváru. Byla jsem v panice a cítila jsem napětí. Musela jsem dosáhnout vnitřního klidu. Pak přišlo něco, co mě dovedlo k tomu, jak chci život žít ve vyrovnanosti,“ vysvětlovala Čejková nedávno na jedné veřejné přednášce.

Spokojenost

Mirka Čejková je matkou dvou dospělých synů, kteří jí dělají samou radost. Živí se tím, co ji baví, a spokojenost z ní jen vyzařuje. Jak jinak si vysvětlit, že je v 58 letech krásnější, než byla kdy dřív. Na to, jak s ní šel čas, se podívejte do galerie.

Související články

Další články