Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Mirka Čejková na maturitním plese okouzlila studenty. Dva roky před 60 vypadá senzačně

Zdroj: archiv Mirky Čejkové
+ Dalších 5 fotografií
PŘEKVAPENÍ
V dubnu 2022 sice oslaví už šedesáté narozeniny, Mirky Čejkové (57) a její občanky jako by se ale tahle informace vůbec netýkala. Kdysi jedna z nejoblíbenějších televizních moderátorek, která se nyní věnuje koučingu, se na maturitní ples syna Felixe (19) vytunila tak, že by jí věk nikdo nehádal.

Čtěte také: Mirka Čejková kritizuje iniciátorky aféry MeToo

Felix je úspěšným obráncem fotbalové Sparty, takže si maminka dala obzvlášť záležet na tom, jak bude vypadat, aby mohl být její „chlapeček“ pyšný na závistivé pohledy spolužáků i jejich otců.

Především ti druzí si ji ještě pamatují z televizních obrazovek, omladina už se na ni může dívat nezatíženě jen jako na hodně sympatickou maminu.

„Stýkám se s mnohem mladšími lidmi a nic takového (jako její sláva – pozn. red.) už tam naštěstí nefunguje. Naštěstí. Žiju se svými dětmi, mám obyčejný život, normálně pracuju a to je tak všechno,“ prohlásila pro eXtra.cz Mirka Čejková nedávno.

Čtěte také: Ztratila práci, byt, rodinu i dobré jméno. Jak vypadá Mirka Čejková dnes?

Ta se věnuje především mediálnímu koučingu firem a jejich manažerů, ale také jednotlivcům, kterým radí, jak se motivovat pro život.

Související články

Další články