Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Mirka Čejková kritizuje MeToo: Ženy si najednou vzpomněly na 25 let staré kauzy

Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
nelíbí se jí to
Moderátorka Mirka Čejková (57) přiznává, že už není nejmladší. A některé kampaně, které jsou dnes velmi moderní, moc nechápe. Mirka Čejková pohovořila o tom, jak ona sama vnímá slavnou kampaň MeToo. Co na celé věci moderátorce nejvíce vadí?

Moderátorka Mirka Čejková má s muži bohaté zkušenosti. A nelze tvrdit, že život po boku silných chlapů byl pro Mirku vždy procházkou růžovým sadem. Mirka přiznává, že zažila i těžké chvíle a situace.

Přesto moc nechápe ženy, které si po mnoha letech vzpomněly, že jim kdysi někdo sáhl na koleno a nebo jim dělal nemravné návrhy. Mirka je proti MeToo

"Jsem proti tomu, že nejhlasitější jsou ti, kterým někdo ublížil před čtvrtstoletím. A pak proti tomu, že se přehlížejí další souvislosti. Chceme řešit sexuální násilí? Fajn, tak včetně domácího. Řešme i ženy, které někdo ponižuje a znásilňuje za zavřenými dveřmi. Jenže kdekdo si řekne: Ale to je přece složité, tak se do toho nebudeme raději montovat," uvedla Čejková v rozhovoru pro Blesk pro ženy.

Dodává, že důležité je chlapa neshazovat před dětmi. I muž s chybami je hlavně otec. A Mirka to tak bere. "Alexe jsem před kluky nikdy neshazovala. Naopak jsem jim říkala: narodili jste se z lásky a to, že jsme to pak s tátou nedali, je druhá věc. Pořád je to váš táta, tak si to s ním srovnejte. Měli byste si vyříkat, co vás bolí, v čem jste naštvaní, a vyčistit to. A myslím, že ta doba nastává, kluci jsou rozumní a takhle to sami cítí," říká Čejková o svém bývalém partnerovi.

Související články

Další články