Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Míří kontroverzní Sugar Denny do klece? Influencerka na sobě začala makat ve fitku

Denisa Kouřílková se snaží šířit myšlenku body positivity
Zdroj: Se souhlasem Denisy Kouřílkové
+ Dalších 7 fotografií
clash of the stars

Denisa Kouřílková, známá také pod přezdívkou Sugar Denny, patří bezesporu mezi nejkontroverznější influencerky v naší zemi. Ačkoli v minulosti účast v Clash of the Stars odmítala, nyní to vypadá, že možná otočila. Na Instagramu jejího kamaráda Tadeáše Kuběnky se totiž objevilo video, na kterém na sobě maká ve fitku. 

Jedni ji nesnášejí, druzí ji milují. Denisa Kouřílková, česká influencerka, rozděluje veřejnost na dva tábory. Nyní své fanoušky možná plánuje překvapit. Ve vzduchu visí otazník nad její účastí v dalším turnaji Clash of the Stars, což naznačil Tadeáš Kuběnka na svém Instagramu.

Ten přidal na sociální sítě video, ve kterém vyrazil se Sugar Denny do londýnského fitka, natočil ji, jak dřepuje, a přidal hashtag Clash of the Stars. Kuběnka sice video záhy smazal, ale kdo ví, co Kouřílková plánuje.

Doporučené video: Rozhovor s Sugar Denny na Clash of the Stars.

Denisa podle fanoušků zhubla

Fanoušci na jejím Instagramu si zase všimli toho, že Denisa zhubla, a horlivě začali její příspěvky komentovat. “Zdá se mi to, nebo Denisa zhubla?” píše jeden z fanoušků, ke kterému se hned přidává další: “Ty jsi nějak zhubla, to není možné!” zní jeden z mnoha komentářů.

V minulosti přitom svou potenciální účast v turnaji spíše odmítala, ačkoli jak sama přiznala, adeptů na soupeřku by bylo hodně. „Já těch lidí nemám ráda hodně, ale nemám vůči nikomu nějakou agresi, že bych se s ním chtěla pobít, asi bych si to chtěla vyříkat slovně, nechci nikomu rozbít držku,“ sdělila již dříve pro eXtra.cz.

Představa, že by se podílela na tvrdém tréninku, boxovala a věnovala se plné přípravě na turnaj, se jí tehdy zdála nereálná. Nicméně, kdo ví, zda ji právě její kamarád Tadeáš, který si v minulém Clashi vybojoval vítězství v souboji s Danielem Holomkem, nepřesvědčil a nevyburcoval v ní touhu po nové výzvě.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy