Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Míří do chomoutu: Dámy, máte smůlu. David Gránský se vyslovil!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Idol všech dívek David Gránský (26) ke smůle všech dam požádal o ruku svoji přítelkyni Nikolu. Ta řekla jak jinak než ano. Krasavec, který je známý třeba ze seriálu Modrý kód, se po ostatních sukních moc neotáčí a stojí po boku své optičky Nikoly již dlouhá léta.

Nechceme ani odhadovat, kolika dívkám puklo srdce závistí, když dal David Gránský na Instagram fotografii se statusem „Řekla ANO“. Gránský se nijak netají, že je se svojí přítelkyní Nikolou Madunickou skoro devět let. Zřejmě si řekl, že je zkrátka potřeba vztah posunout někam dál, a tak svoji optičku požádal o ruku.

Gránskému se daří čím dál víc. Kromě toho, že ho můžeme vídat v seriálu Modrý kód, má zkušenosti i jako moderátor pořadu o celebritách. Zdá se, že na co sáhne, to mu jde. Málokdo dosáhne stejných úspěchů v životě osobním i profesním. David ale prostě ví, jak na to. Zanedlouho si zahraje prince v chystané pohádkové show Tři oříšky pro popelku.

Související články

Další články