Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Mirek Topolánek šokoval na pohřbu Schwarzenberga svou proměnou: Pohublá postava i propadlé tváře

Mirek Topolánek šokoval na pohřbu Schwarzenberga svou proměnou: Pohublá postava i propadlé tváře
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia.cz/Herminapress.cz
+ Dalších 9 fotografií
zdraví

Mezi smutečními hosty na pohřbu Karla Schwarzenberga nechyběl ani někdejší premiér Mirek Topolánek, který však řadu lidí šokoval svou proměnou. V Katedrále svatého Víta se ukázal výrazně pohublý a ztracená kila se mu propsala i do tváře. Dříve energický politik působil velmi unaveným dojmem, což zachytili i fotografové eXtra.cz.

Mirek Topolánek během své aktivní politické kariéry nikdy neměl vysportovanou postavu, naopak v jeho premiérských letech se mu pod košilí vždy rýsovalo břicho. To je ale dávno minulostí, což se ukázalo i na letošním festivalu v Karlových Varech, kde už tehdy bývalý předseda vlády překvapil svou proměnou. Ta se nyní ještě více umocnila a vypadá to, že Topolánek ztratil další kila.

Bývalý premiér byl mezi smutečními hosty na posledním rozloučení s Karlem Schwarzenbergem v katedrále svatého Víta a už při příchodu všechny přítomné šokoval svou vizuální proměnou. Jako by Topolánek ještě více pohubl a ztráta kil se mu propsala i do tváří, které byly nezvykle propadlé a působily unaveným dojmem, čehož si všimli i přítomní fotografové eXtra.cz. Zda za proměnou stojí změna jídelníčku, případně zdravotní problémy či pracovní vytížení, však není jasné.

Topolánek se politice nevěnuje

Topolánek z politiky odešel už před několika lety. Byť to v minulosti ještě neúspěšně zkoušel v boji o Hrad, v současné době se věnuje spíše jen komentování současné politické scény, jinak pracuje už mimo politiku – v soukromém sektoru pro energetickou skupinu miliardáře Daniela Křetínského, jak uvádí portál iRozhlas.


Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy