Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mirek Topolánek chce být prezidentem: Drahoš reagoval jako vyplašená hysterka, Horáček ale překvapil!

Horáček na Topolánka reaguje docela v klidu.
Zdroj: Hvězdný bazar, profimedia.cz
Bývalý premiér Mirek Topolánek (61) oznámil, že bude kandidovat na prezidenta. Boj o Hrad tak dostal rázem nový náboj. Jeho soupeř Jiří Drahoš (68) reagoval hodně vyplašeně. Topolánek mu kazí plány. Čekalo se, jak bude reagovat Michal Horáček (65).

Topolánkovo rozhodnutí vyplašilo Drahoše a jeho štáb. Všichni si uvědomují, že Topolánek je pro Drahoše vážná hrozba. Nepředpokládá se, že by expremiér ubral hlasy Zemanovi. Politologové se shodují, že ubere hlasy právě Drahošovi.

"Takže Mirek Topolánek chce kandidovat na prezidenta. Podle svých slov nás chce zachránit před Zemanem. Přitom představuje přesně to samé co současný prezident. Hrubost, vulgarita a nedostatek respektu k názorovým odpůrcům, to tyto dva matadory české politiky spojuje. A jeho nejbližší spolupracovník Marek Dalík zítra nastupuje do vězení. Ta kandidatura je pro mě zkrátka špatný vtip,“ napsal Drahoš na svůj Facebook. Tak ostrou reakci jsme u mlčenlivého pána nečekali.

Bylo otázkou, jak bude na Topolánka reagovat Michal Horáček. „Vždycky je lepší, když si lidé mohou vybrat z více kandidátů, protože se tím zlepšuje demokratické prostředí. Pan Topolánek bude silný soupeř. Více bych si ho však vážil, kdyby o podporu požádal své spoluobčany, místo toho, aby se nechal nominovat politiky,“ uvedl pro eXtra.cz Michal Horáček. Je vidět, že Horáček se z Topolánka klepat rozhodně nezačal.

Související články

Další články