Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Mirek Táborský je držák! 2Bobule dotočil i s utrženým kolenem!

Mirek Táborský je držák! 2Bobule dotočil i s utrženým kolenem!
Zdroj: youtube.com
+ Další 3 fotografie
Při natáčení snímku 2Bobule se Miroslavu Táborskému stala poněkud malá nehoda. Při natáčení scény, kde přelézá plot, si utrhl vazy v koleni. Nicméně Táborský se nenechal zlomit a posledních pár natáčecích dní dotočil.

Dnes večer budete moci na vašich obrazovkách sledovat film 2Bobule. Jako vždy vám přinášíme něco zajímavého z natáčení, co se jinde nedozvíte. Tentokrát jsme oslovili pana Vicana, producenta tohoto snímku.

Při natáčení filmu se Miroslav Táborský ošklivě zranil. Během natáčení scény, kde leze přes plot, si po pádu z výšky utrhl vazy v koleni.

"Vypadalo to docela zle. Pan Táborský pak po všechny zbylé natáčecí dny kulhal, nicméně řekl, že ten film dotočí. Dodnes ho považuji za velkého profesionála. S kolenem dotočil zbylých pár natáčecích dní, během kterých si domluvil operaci, na kterou šel až po poslední klapce. Je to držák," řekl Tomáš Vican exkluzivně pro eXtra.cz.

Film, který v roce 2009 celému Česku prodloužil léto, vidělo v kinech přes 350 tisíc diváků a stal se tak nejnavštěvovanějším českým filmem roku 2009. Snímek se natáčel v prostředí krásných rozsáhlých vinic na Moravě. Atmosférou vás zatáhne do malebných vesniček a legrace si užijete také dost.

Chcete si přečíst další historku z natáčení? Klikněte ZDE.

Související články

Další články