Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Veronika Kopřivová se modlila, ale nepomohlo to: Její Mirek dostal v kleci nakládačku

+ Dalších 10 fotografií
prohra
Přítel Veroniky Kopřivové model Miroslav Dubovický má za sebou hořkou prohru v kleci. Utkal se s bývalým karatistou a kickboxerem Vilémem Cao. Štěstí mu nepřineslo ani to, že se za něj před zápasem modlila krásná Veronika. Ta se poctivě pokřižovala, lidé se ale shodují na tom, že zřejmě špatně.

Miroslav Dubovický se vrátil do zápasu po čtyřech letech, kdy mezitím u něho převládla kariéra modela. Na zápas – podle pravidel K1 v malých rukavicích – se pečlivě připravoval několik týdnů. Ani to mu však nepomohlo v cestě za vítězstvím.

Na prvním galavečeru nové organizace Iam Fighter předvedl méně, než od něho očekávali nejenom fanoušci, ale také jeho láska Veronika Kopřivová. V souboji s nadaným soupeřem mu nepomohly ani její modlitby, křižování a víra, a i kdyby si v tu chvíli četla Bibli, tak mu ani jeden ze svatých nepomůže.

Dubovický jen co vlezl do klece, dostal výprask jako malý kluk – po minutě a půl bylo jasné, že kariéra modela mu jde lépe. Na sociálních sítích se poté objevily komentáře vysmívající se Veronice, že se málo modlila. „Kdyby se víc modlila, nemusel dostat nakládačku, měla by začít chodit do kostela anebo zůstat s Jágrem,“ napsala jedna z komentujících.

„Když dala kopačky bohovi Jágrovi, tak k čemu se teď modlí,“ napsala další uživatelka Gábina, která poukazovala na její minulý vztah s minimálně o deset tříd talentovanějším sportovcem Jaromírem Jágrem.

Veronice teď nezbývá nic jiného než věřit, že se bolístky jejího Míry zahojí a opět spolu brzo nafotí nějakou pěknou kolekci její značkové módy.

Mohlo by vás zajímat

Další články