Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Veronika Kopřivová se modlila, ale nepomohlo to: Její Mirek dostal v kleci nakládačku

Mirek dostal na budku.
Zdroj: Archiv Miroslav Dubovický
+ Dalších 9 fotografií
prohra
Přítel Veroniky Kopřivové model Miroslav Dubovický má za sebou hořkou prohru v kleci. Utkal se s bývalým karatistou a kickboxerem Vilémem Cao. Štěstí mu nepřineslo ani to, že se za něj před zápasem modlila krásná Veronika. Ta se poctivě pokřižovala, lidé se ale shodují na tom, že zřejmě špatně.

Miroslav Dubovický se vrátil do zápasu po čtyřech letech, kdy mezitím u něho převládla kariéra modela. Na zápas - podle pravidel K1 v malých rukavicích - se pečlivě připravoval několik týdnů. Ani to mu však nepomohlo v cestě za vítězstvím.

Na prvním galavečeru nové organizace Iam Fighter předvedl méně, než od něho očekávali nejenom fanoušci, ale také jeho láska Veronika Kopřivová. V souboji s nadaným soupeřem mu nepomohly ani její modlitby, křižování a víra, a i kdyby si v tu chvíli četla Bibli, tak mu ani jeden ze svatých nepomůže.

Dubovický jen co vlezl do klece, dostal výprask jako malý kluk - po minutě a půl bylo jasné, že kariéra modela mu jde lépe. Na sociálních sítích se poté objevily komentáře vysmívající se Veronice, že se málo modlila. "Kdyby se víc modlila, nemusel dostat nakládačku, měla by začít chodit do kostela anebo zůstat s Jágrem," napsala jedna z komentujících.

"Když dala kopačky bohovi Jágrovi, tak k čemu se teď modlí," napsala další uživatelka Gábina, která poukazovala na její minulý vztah s minimálně o deset tříd talentovanějším sportovcem Jaromírem Jágrem.

Veronice teď nezbývá nic jiného než věřit, že se bolístky jejího Míry zahojí a opět spolu brzo nafotí nějakou pěknou kolekci její značkové módy.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy