Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Mirečka (†11 měsíců) pochovali v bílých šatičkách: Váš andílek už je v nebi, pronesl farář

Zdroj: profimedia.cz
pohřeb
Smutný příběh 11měsíčního Mirečka pobouřil celé Slovensko. Chlapec se mamince narodil předčasně ve 27. týdnu těhotenství. Od té chvíle začal jeho boj o život. Ten bohužel v sobotu prohrál. Zdrcená matka si stěžovala na přístup Dětské nemocnice, kde její synáček zemřel. To už mu ale život nevrátí. Rodina a blízcí se s Mirečkem ve středu rozloučili, zdrcené rodiče museli podpírat... Ze slov, která na pohřbu zazněla, mrazilo.

Od smrti miminka, které 11 měsíců bojovalo v bratislavské Dětské nemocnici o život, uběhlo už pět dní. Podle maminky Marcely nemocnice několikrát pochybila a ve chvíli, kdy její synáček umíral, ji k němu nepustili, což považuje za obrovskou křivdu.

Poslední rozloučení s chlapečkem se konalo ve vesničce Imeľ u Nových Zámků. Rodina se rozhodla Mirečka pochovat netradičně, a to v bílých šatičkách v bílé rakvi. Malá smuteční síň byla celá zaplněná a někteří smuteční hosté se shromáždili i venku před ní.

„Vy rodiče máte svého andílka už v nebíčku, kde na vás dává pozor,“ zaznělo z úst místního faráře, což donutilo k slzám úplně každého, kdo se přišel s malým andílkem rozloučit. Zdrcenou maminku Marcelu cestou k místu posledního rozloučení doprovodil otec a Mirečkova tatínka zase musela podpírat jeho matka. Jejich zoufalé vzlyky se rozléhaly po celém hřbitově. Ztrátu malého synka, který přišel i odešel předčasně, rodiče nesli velmi těžce.

Související články

Další články