Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Miranda ze Sexu ve městě slaví 54. narozeniny: Z vášnivé zrzky je vrásčitá politička

Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
narozeniny
Herečka Cynthia Nixon dnes slaví své 54. narozeniny a lidé si ji pamatují hlavně jako půvabnou zrzku Mirandu z legendárního seriálu Sexu ve městě. Bohužel doby, kdy americká herečka vypadala jako žhavá Miranda, dávno odvál čas. Věk nikdo nezastaví a na své roky vypadá Cynthia Nixon velmi dobře. Na druhou stranu roli nespoutané Mirandy dychtící po mužích by s takovým vzhledem hrát asi nemohla.

Americká herečka Cynthia Nixon je ve skutečném životě naprostým opakem své seriálové Mirandy. Někteří fanoušci kdysi zrzavou a žhavou krásku obdivují, že se role dokázala tak bravurně zhostit. Herečku na rozdíl od Mirandy muži absolutně nezajímají. Už dlouhá léta žije po boku své milované manželky Christine Marinoni.

Cynthia Nixon pověsila herectví na hřebík a nyní se věnuje spíše politice. Zapřísáhlá feministka bojuje za práva žen, uprchlíků, homosexuálů a také se snaží o legalizaci marihuany. Zub času se na oblíbené herečce mírně podepsal.

Bohužel nemládnou ani hvězdy legendárního seriálu Sex ve městě. Cynthia Nixon se za prošedivělé vlasy a vrásčitý obličej nestydí, ale rozdíl oproti seriálu to je skutečně velký. Jak vypadala před několika lety půvabná zrzečka a představitelka Mirandy, se podívejte v galerii.

Související články

Další články