Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Mirai oslaví stříbrnou příčku v Mekáči: Dáme si minimálně čtyři cheese, říká Navrátil

+ Dalších 5 fotografií

Letošní Slavíci byli pořádná jízda a už teď je patrné nejen ze sociálních sítí, že ostré hlášky moderátorů se mezi lidmi chytly. Jednu z nejdůležitějších společenských akcí roku si užily i české hvězdy a mezi nimi hráli prim i sami vítězové jednotlivých kategorií. Pořádnou party si užil frontman kapely Mirai, tedy Mirai Navrátil, který během rozhovoru s eXtra.cz dostal chuť na dobroty z Mekáče a prozradil, kam bez váhání půjdou s kluky z kapely oslavit stříbrnou příčku. 

Kde je Slavík?

Pověst nezkrotného pařmena a svůdníka už Mirai Navrátilovi jen tak někdo neodpáře a poctivě jí dostál i na afterparty po slavnostním předávání cen Zlatý slavík. Ačkoli je letos přeskočila skupina Kabát a Mirai si místo zlaté sošky odnesli stříbrnou, rozhodně nesmutní.

"Někdo říká, že jsme neobhájili, protože loni byl zlatej a letos stříbrnej, ale já to jako obhajobu vnímám a mám z toho radost," prozradil Navrátil, který byl v době rozhovoru pro eXtra.cz již lehce společensky unaven. "Objevit se ve společnosti dnes již legendárních kapel, jako je Lucie, Kabát, Kryštof, Chinaski, a to, že jsme druhý, vnímám jako neuvěřitelný," dodal.

V minulém roce se kapele ve víru oslav zlatá soška na moment ztratila, nicméně naštěstí se pak opět vrátila do rukou svého majitele. "Slavíka mám v předsíni na takovém pěkném místě, kde mám takové ezo svíčky, tak tam pěkně číhá," řekl Mirai a doplnil, že stříbrného Slavíka naštěstí dostali i ostatní členové skupiny, a tudíž se nebudou muset hádat, u koho bude další cena pobývat.

Oslava v mekáči?

Se svou výhrou se kluci samozřejmě nezapomněli pochlubit ani na Instagramu. "Děkujeme, jste zlaťáci a my vaši stříbrňáci," napsali k fotografii, kde drží v ruce krabičku s cenou.

V letošním roce byla kapela Mirai hlavním aktérem několika skandálů, z nichž asi nejvíce vynikla jejich spolupráce se sítí rychlého občerstvení McDonald’s. To, že se na ně snesla vlna kritiky, nechává Navrátila naprosto klidným. Mekáč totiž patří k jeho oblíbeným fastfoodům. "Já prostě od dětství Mekáč miluju. Vím, že spousta lidí tento názor nesdílí, a já to chápu. Já jsem vyrůstal v prostředí, kde když jsme měli dobrý známky ve škole, tak jsme to šli oslavit do Mekáče," poznamenal držitel stříbrného Slavíka a dodal, že ví, že s jeho podporou řetězci řada lidí nesouhlasí, ale on s tím v sobě problém nemá. "Byl bych pokrytec, když tam chodím každý týden jíst," dodal se smíchem.

Je tedy restaurace, kterou Mirai Navrátil miluje nade vše, místem, kam půjde kapela oslavit svůj letošní úspěch? "Minimálně čtyři cheese," odpověděl s mrknutím přímo do kamery a bez okolků prozradil, co si kapela objedná.

Související články

Další články