Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Míra Nosek si upravil přítelkyni. Umělé nehty a náplety ve vlasech už jsou pryč. Prsa jsme ale nechali, směje se

Jaromír Nosek s krásnou přítelkyní Zuzanou.
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
zpověď

Vypadá to, že herec Jaromír Nosek (44) a jeho přítelkyně Zuzana jsou pro sebe jako stvoření. Pojí je nejen láska k divadlu, díky němuž se spolu seznámili, ale i stejný smysl pro humor. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka na TV Prima prozradil Nosek, čím ho jeho půvabná partnerka dostala do kolen a jak si ji přetvořil k obrazu svému.

Jaromír Nosek a Zuzana: Osudové setkání

Není to poprvé, co si herec Jaromír Nosek vzal na rozhovor s moderátorem Honzou Dědkem svou drahou polovičku. Tentokrát ale jeho bývalou manželku Ivanu nahradila současná partnerka Zuzana. "Už bych omezil ty návštěvy tady. Vždycky, když tu jsem, mám pokaždý jinou holku," poznamenala v talk show 7 pádů Honzy Dědka hvězda seriálu Vyprávěj.

Jaromíra a Zuzanu dalo dohromady divadelní představení, na které se Zuzana přišla podívat v doprovodu kamarádky. Jako Mírova fanynka si přišla pro podpis. Řekla mu, že si s kamarádkou jdou ještě sednout do restaurace a světe, div se, Zuzana Mírovi natolik uhranula, že za nimi na místo dorazil. "Vyměnili jsme si číslo…," řekla Zuzana. "A ona si pak vzala patnáct igelitek a už byla v Praze," doplnil její vyprávění Míra.

"Asi jsem byl trochu vykalenej, když jsme se poznali. Zaujala mě, měla výstřih a takovou dřevorubeckou košili. Tam jsem pochopil, že košile může udělat zázraky. Pak jsem zjistil, že to je celý blbost, ale už z toho nešlo ven," vyprávěl herec, co ho na Zuzaně zaujalo jako první.

Zuzanu si upravil

Jeho přítelkyně sice nechtěla, aby Jaromír vše rozváděl do detailů, ten si ale liboval, že to, co jeho láska skrývala pod dřevorubeckou košilí, je prostě bezvadné. Přesto ji ale musel postupně přetvořit k obrazu svému.

"Dal jsem tomu čas, asi tři týdny. Nechal jsem ji, ať si užije, jak vypadá, ale říkal jsem si: Ježišikriste. A pak jsem ji v opilosti štípačkami uštípal umělý nehty," prásknul na sebe herec. "Největší problém bylo, že nebude umět psát na telefonu. Pak jsem počkal na prázdniny, kdy jsme jeli na dovolenou. Vzal jsem ji na jachtičku, odkud se nedá utéct. A tam jsem jí strhnul napletené vlasy. Prsa jsme nechali," smál se Nosek.

"Ty mu nevadily. Divný, co..," řekla Zuzka s náznakem ironie. "Ale je to teda záhada. A pak poslední fáze, kdy jsem si říkal, že to není ještě ono. Diamantovým pilníkem jsem jí ještě trošku srovnal zuby. Ale žádný násilí. Ona dělala, že jí to nevadí. Byl jsem v pohodě," dokončil své vyprávění o potřebných úpravách, aby se pro něj Zuzana stala dokonalou se vším všudy.

Kdy ale Jaromír požádá Zuzanu o ruku, není vůbec jisté. "Nevím, jak to dopadne, my si o tom dneska asi ještě budeme dlouho povídat," uvedl herec zamilovaně v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, který můžete sledovat v úterý od 21.35 na Primě.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy